fbpx
життєві історії
В мене два тижні тому був ювілей. Я тортика невеличкого купила, і картоплі з котлетами наготувала. Все ж надіялась, що хтось з дітей чи онуків мене уповажить. А прийшов лише колишній зять. Привітав ґонорово, хлібопічкою і конвертом грошей, ще й внучку з собою взяв. Як тільки могла моя Маруся його лишити. Проміняти Максима на цього зацямканого. Хай бог боронить!

Я свого зятя навіть колишнім не називаю, язик не повертається. Шкода, що моя Маруся так з ним вчинила. Зараз жила б з ним в “шоколаді”.

В мене два тижні тому був ювілей. Я не справляла, але тортик невеличкий купила, надіялася, що хтось з дітей таки прийде мене привітати.

З чоловіком виростили двох дітей. І син і дочка вже дорослі. Що в одного, що в другого, вже другий шлюб.

Син мій розлучився з дружиною після десяти років шлюбу. Зрозумів мій Орест, що вони не сходяться характерами і пішов до однокласниці, з якою за одною партою сидів.

Від попереднього шлюбу має сина, а в другому дочку.

Але нічого не скажу, Ліда хороша жінка. В неї є, як то кажуть, бізнесменська жилка. Все в неї в руках горить. І роботу гарну має і мого сина за собою тягне.

А ось дочка натворила свого часу.

Вийшла заміж Маруся в 23. Дуже мені подобався Максим. Ну подивишся на нього, і бачиш впевненого у собі красеня.

І квартиру свою мав і роботу хорошу. Жили не тужили, але все було моїй Марусі мало. Коли зять почав більше уваги приділяти власному бізнесу, щоб його розвинути, і мало приносив зарплати, дочка не витримала і подала на розлучення.

Як я не просила одуматися, почекати, давши час чоловіку розправити крила, не послухала.

Максим гарна і чесна людина. Після розлучення платив справно аліменти, а через два роки так розкрутився у власному бізнесі, що давав дочці стільки грошей, що ще й Марусі моїй хватало. Та що казати, вона досі ніде не працює, а живе на “аліменти”.

А живе дочка з таким, хай бог милує. Якесь зацямкане, неохайне. Працює слюсарем.

Та зрівняти його і Максима, то небо і земля.

Я цього Олега не сприймаю і попросила дочку з ним до мене не приходити.

Зараз Маруся при надії від Олега. Я дивуюся дочці. Я стара, але такого б чоловіка поруч мати не хотіла.

Мені здається, якби не фінансова допомога Максима, вона б і того з хати виперла.

І ось власне за день народження хочу розказати.

Сим мій живе в іншому місті, тому відразу сказав, що не приїде. Маруся ж мовчала до останнього.

День народження в мене випав на неділю. Я купила невеличкий тортик, зробила салат, навіть холодець розлила і картоплі з котлетами.

Мало хто, може хтось і прийде з дітей чи внуків.

І що б ви собі подумали… привітати мене прийшов лише зять Максим з онучкою і все.

Подарував мені хлібопічку. Мені так приємно стало. Я одного разу говорила з ним, що хочу, а він взяв і запам’ятав.

А ще конверт з грошима всунув.

Читайте також: Я наготувалась того дня, було все: і борщ, і підлива з м’ясом, і голубці, і холодець, різні салати. “Смачно так”, – сказав Роман. А Ірина мовчала, та потім, коли вийшла на двір, щоб поговорити з братом, сказала: “Кого ти взяв собі за жінку, Романе, навіть їсти не вміє готувати!” Мене розлютили її слова, я не витримала і прогнала Ірку з подвір’я

Ви знаєте, колишній зять мене більше любить і поважає, ніж мої рідні діти. Маруся ввечері подзвонила, сказала, що погано почувалася, то й не прийшла.

Дуже мені шкода, що дочка такого чоловіка проміняла на казна-що… Може і шкодує, та нічого це не змінить. В Максима друга дружина, яка його цінує і любить. Що б там не було, я бажаю йому щастя!

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page