fbpx
життєві історії
В мене є двоюрідний брат, а так як я в батьків одна, то він для мене дуже рідний та близький. Довгий час Ігор холостякував, а ж тут, на днях, повідомив, що зустрічається з дівчиною, і навіть планують вже жити разом. Я за нього пораділа. І ось вчора телефонує мені Ігор і розказує дивні речі про Люду, я спершу не повірила, ну така ж тихенька при зустрічі видалась

В мене є двоюрідний брат, а так як я в батьків одна, то він для мене дуже рідний та близький. Довгий час Ігор холостякував, а ж тут, на днях, повідомив, що зустрічається з дівчиною, і навіть планують вже жити разом. Я за нього пораділа. І ось вчора телефонує мені Ігор і розказує дивні речі про Люду, я спершу не повірила, ну така ж тихенька при зустрічі видалась.

Мій двоюрідний брат Ігор на досить високій посаді. Директор однієї будівельної компанії. Живе один в орендованій квартирі і складає на свою, але самі розумієте, в наш час це важко зробити.

Допомагав нашим вже стареньким бабусям і дідусям, своїй мамі. Він спокійний, тихий, завжди елегантно одягнений, не дуже балакучий. І тут він став зустрічатись з дівчиною, а через деякий час вони стали жити разом.

Люда чудова-ніжна, лагідна. Я була рада за нього. На кожній нашій зустрічі говорить напівголосно, ласкаво, радиться з Ігорем про всі питання.

А брат розповідає, коли телефонуємо один одному, як Люда йому дома щодня влаштовує “гастролі” і вимагає щоб той на ній женився і купив їй окрему квартиру.

Я Ігорю кажу: “Ти чого наговорюєш на неї, які “гастролі”, вона не така. Вона і голос підвищити не зможе”. На що брат відповідає: “Ілонко, я сам здивований. Вона змінюється, як тільки залишається зі мною наодинці. Я в неї закохався саме в ніжну, а тут ось воно вилізло!”

Проте через 2 роки відносин вони одружилися. Діамант на пальці величезний, біла сукня-краса! Відразу після весілля брат дзвонить мені за порадою.

-Ілона, я от думаю – купувати квартиру чи ні? Мені пропонують контракт в Європі, можливо, переїдемо. Але Люда просить все одно зараз купити, так спокійніше.

– Ігор, якщо ви в Україні залишитеся і дітей плануєте, то бери.

Він вирішив купувати. Взяли трикімнатну на виїзді з міста, нову, ремонт робити ще не скоро. Іпотека дорогуща. Люда Ігорю запропонувала пожити у її батьків. Не хоче вона в орендованій однокімнатній тулитися. Звикла до розкоші. А заодно і іпотеку раніше виплатять.

Тут брат чомусь радитися зі мною не став і вони з’їхали до батьків. Дзвонить через пів року.

– Ілонка, можна я у тебе пару днів переночую, потім до друга переїду, просто він зараз на відпочинку в Єгипті.

-Звичайно можна. Ми на дачі, ключі візьми у сестри, у Оленки (наша третя) у неї запасні. Живи пару тижнів. А що сталося?

Уявляєш, я у Люди попросив грошей зайняти до зарплати, щоб кредит заплатити. Вона дала, а мені в той же день аванс нарахували. Я їй повертаю і кажу “тримай назад, все ок, я сам впорався, дякую”. А вона мені: “Ага! Не хочеш від мене допомогу приймати, щоб потім квартиру цю забрати? Щоб мені сказати, що я не брала участі в цьому”?!

Ігор здивувався. Де логіка? Вони вже сім’я, квартира загальна вже як не крути. Він для неї її і купив. Почалася суперечка. Підключилася її мама. В результаті на Ігоря налетіли з різними словечками і виганяють з дому.

Тут ще цей карантин нагрянув, він, поки ми на дачі, так і живе у нас вже 2 місяці. З дружиною помиритися ніяк не можуть. Постійно починають через батьків сваритися. Ігор зняв квартиру неподалік від квартири нової, буде ремонт робити.

А я ось думаю-може ну його такі відносини? Через квартирне питання Людка готова на все. Ще й на сторону батьків стає. Я вважаю, що своя нова сім’я важливіше, з нею ще до кінця днів своїх жити. Скоро ось переїжджати йому в цю нову квартиру, кличе Людку з собою. Чи варто? Що думаєте?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook