fbpx
Шоу-бізнес
В мережу потрапило останнє відеозвернення Руслани Писанки до українців: на лікарняному ліжку, без макіяжу та з захриплим голосом

В мережу потрапило останнє відеозвернення Руслани Писанки до українців: на лікарняному ліжку, без макіяжу та з захриплим голосом

Своє останнє відеозвернення неймовірно талановита актриса та телеведуча Руслана Писанка, яка відійшла у вічність сьогодні вночі у Німеччині від недуги, записала 27 березня. У ролику зірка, ймовірно, була на лікарняному ліжку без макіяжу. Із захриплим голосом, але впевнено та з усмішкою на обличчі вона закликала допомогти Україні у війні з Росією та взяти участь у телемарафоні.

Відеозвернення було розміщене на сторінці Писанки в Instagram. Телеведуча  благала світ приєднатися до міжнародного благодійного телемарафону-концерту Save Ukraine, який мав відбутися у Варшаві, Польща.

“Збережемо Україну разом! Поширюйте інформацію серед своїх друзів і тих, хто підтримує Україну! Переходьте на сайт і діліться такою важливою подією з усім світом!” – підписала відеозвернення Писанка.

Актриса назвала марафон дуже важливим для України. За її словами, до та після концерту мали збирати гроші на гуманітарну допомогу нашій Батьківщині.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Руслана Писанка (@pisankaruslana)

Світла пам’ять вам, Руслано, та царство небесне!

Фото – скріншот з відео