fbpx
Цікаве
В мережу потрапив прогноз російського екстрасенса, щодо останньої хвилини на землі “головного” в кремлі: все станеться у кабінеті, і дуже скоро. Бункер не врятує!

Російський екстрасенс розповів журналістам, все що побачив, про “головного” в Кремлі

В мережу потрапив прогноз російського екстрасенса, щодо останньої хвилини на землі “головного” в кремлі: все станеться у кабінеті, і дуже скоро. Бункер не врятує!

Він (головний на росії) “клякне” у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо останнього дня диктатора

Британський таблоїд опублікував прогноз учасника російської версії шоу “Битва екстрасенсів”.

Чоловік вважає, що диктатор зіткнеться зі “спробами “щось” додати до їжі” та “фізичними нападами”.

Про це пише видання The Mirror.

На думку екстрасенса Олександра Кантоністова, “головний в росії” “клякне” вже до кінця цього року. Це може відбутися навіть раніше – протягом літа, бо кремлівський диктатор зіткнеться з випадками “підсипанням в їжу” та “фізичного покарання”.

Екстрасенс прогнозує, що у “нього” погіршиться психічний стан, що призведе до манії переслідування.

“З початку червня починається найкритичніший період у його житті – це будуть спроби щось підлити у їжу і фізично покарати диктатора. У нього, ймовірно, посилиться манія переслідування, психічні розлади вплинуть на його рішення по відношенню до керівництва РФ2, – розповів Олександр Кантоністов.

Він також додав, що “головного” може посилити репресії по відношенню до свого оточення – люди, мовляв, будуть здаватися йому зрадниками.

“Це призведе до необдуманих вчинків, які в майбутньому тільки зашкодять йому”, – наголосив екстрасенс.

Відійти у забуття “головний” може в своєму кабінеті в Кремлі.

“Пік життя припадає на серпень-вересень 2022 року. У цей період дуже висока ймовірність його відходу. Швидше за все, це настане в його кабінеті”, – підкреслив Кантоністов.

Фото – скріншот з відео