fbpx
Шоу-бізнес
“В нас ніхто не може забрати волю, свободу та кохання!”: Володимир Дантес зворушив ніжною піснею про розставання з коханою (відео)

Співак випустив ще один трек про війну в Україні.

Володимир Дантес продовжує підтримувати українців своєю творчістю. Нещодавно співак присвятив своєму народові, який героїчно бореться з російськими загарбниками, пісню “Обійми”, а тепер презентував новий україномовний трек “Тільки ми” – його він присвятив всім українським парам, яких розлучила війна.

“В нас ніхто не може забрати волю, свободу та кохання! В найтемніші часи не хочеться бути наодинці, є нереальне бажання бути з тим/тією, з ким ти будеш посміхатися, для кого жити. Так, багато родин/пар зараз в різних містах, країнах. Але всі, як і я, чекають, коли можна бути зустріти їх з потягу, щоб нарешті обійнятись”, – написав артист в Instagram.

“Цю пісню писав, коли мені було дуже складно, але я продовжував вірити, що далі буде лише краще. Так воно і сталося”, – додав Дантес.

У перші тижні повномасштабної війни Володимир Дантес та Надя Дорофєєва оголосили про розрив через 7 років шлюбу. У спільній заяві екс-пара запевнила, що розлучилася за взаємною згодою та зберегла добрі стосунки. Шанувальники підозрювали, що співачка пішла до ресторатора та друга зіркової сім’ї Михайла Кацуріна, і нещодавно Надя підтвердила ці чутки.

Текст пісні “Тільки ми”

Ми заховали почуття давно

Та знаєш мила я

Дістану їх все одно

І психолог мій сказав

Hey, let it be

Та знаєш мила я

З тобою буду не child free

Пригорни та заспокой

Так сьогодні я боюсь

Загубити себе

Я точно розчинюсь

І будем ми, не ти і я

А тільки ми

З тобою у ві снах

Ми разом вкутані

Та знаєш мила

Заснемо на відстані

І одного дня

зустріну з потягу

Та знаєш мила

Залишимся без одягу

Фото – скріншот з відео