fbpx
життєві історії
В наступний такий момент Мирон зняв з пальця свою обручку, а мене посадив в автівку і завіз назад до батьків. На наступний день зателефонувала свекруха. Я думала вона мене пожаліє, але не тут то було. – Ти що, експерименти на моїй родині вирішила провести? Я цього не дозволю. – А мамі та й взагалі написала, щоб гроші, які ті давали на викуп на весіллі повернули

В наступний такий момент Мирон зняв з пальця свою обручку, а мне посадив в автівку і завіз назад до батьків. На наступний день зателефонувала свекруха. Я думала вона мене пожаліє, але не тут то було. – Ти що, експерименти на моїй родині вирішила провести? Я цього не дозволю. – А мамі та й взагалі написала, щоб гроші, які ті давали на викуп на весіллі повернули.

***

Почну з того, що сама винна! При найменшій сварці говорила чоловікові, що піду. І ось, в останній раз він просто зібрав мої речі і відвіз мене назад в рідну домівку.

Повернув туди, звідки взяв. Все через мій поганий характер. Не те щоб зовсім нестерпний характер, злегка розпещена. Мені 21 рік.

Вийшла заміж в минулому році. Мирон старший за мене на 6 років. Прямолінійний, спокійний, проте впертий як бик!

Я його дуже сильно люблю, і він мене теж. Але при найменшій нашої сварці, говорила йому ці слова: “піду від тебе, якщо…”

Так повторилося три-чотири рази. В останній раз скандал був через те, що він не ночував дома.

І коли я знову вжила свою коронну загрозу, Мирон зняв свою обручку, і ​​відвіз мене додому.

Крикнувши мені у слід, – розлучаюся! Його мама теж дуже образилася на мене. У пориві гніву вона написала моїм батькам, – поверніть гроші, віддані за калим.

Ваша дочка прийшла проводити над нами експеримент чи що? І багато інших неприємних слів посипалися на мою адресу.

Я не хочу розлучатися, навпаки хочу до нього повернутися. Просила вибачення у нього і у його матері. Вона мені у відповідь, – ти що знущаєшся?

Ми тобі не іграшка, прийшла, захотіла, пішла.

А Мирон взагалі мовчить. Ігнорує мене. Не знаю як бути тепер? Не можу його забути і він теж не може просто так, я знаю.

Він просто розлючений зараз на мене. А якщо він більше не хоче бути зі мною?

Що робити? Людоньки, порадьте щось?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page