fbpx
життєві історії
В неділю була нагода відвідати тестя, він в мене Степан, і заодно, непримітно, вивідати в нього всю правду, теща ж не розкаже, вона дочку, як тільки може, захищає. Алла привітати тата з іменинами не змогла, її подруги в театр запросили. Я не заперечував, купив з “трьома зірочками”, і чкурнув на забаву. І ви знаєте, дружина мене таки обманює

В неділю була нагода відвідати тестя, він в мене Степан, і заодно, непримітно, вивідати в нього всю правду, теща ж не розкаже, вона дочку, як тільки може, захищає. Алла привітати тата з іменинами не змогла, її подруги в театр запросили. Я не заперечував, купив з “трьома зірочками”, і чкурнув на забаву. І ви знаєте, дружина мене таки обманює.

У нас із дружиною є автомобіль, нехай не шикарний, але цілком пристойний. Я щодня відводжу дружину працювати і забираю. Коли потрібно, Алла бере наш загальний автомобіль, тому що в неї є права. Однак дружина вирішила, що їй потрібна особиста автівка.

Я неодноразово намагався пояснити Аллі, що в її покупці немає жодної потреби, але вона все одно наполягає. У нас немає грошей на таку дорогу покупку. І я вважаю такі витрати абсолютно необґрунтованими. Я б міг зрозуміти Аллу, якби у нас зовсім не було автомобіля, але в ситуації, що склалася, я вважаю, що розумніше придбати житлову площу побільше, оскільки ми тулимося в однокімнатній квартирі.

Алла не стала звертати на мої аргументи жодної уваги і купила автомобіль у кредит. Вона спершу збрехала і сказала, що гроші на автівку їй дали її батьки, але я відразу зрозумів, що вона каже не правду. Звідки її батьки могли взяти таку суму, адже вони самі важко дотягують до зарплати і частенько займають гроші у нас.

Я не став ходити навкруги і прямо запитав у тестя, він не став вішати мені локшину на вуха і сказав, що вони не давали Аллі жодних грошей, але тут же почав плести про якусь спадщину, що “впала на голову”. Я зрозуміло, не повірив, але не став акцентувати на цьому увагу.

Через якийсь час я почав помічати, що нам перестало вистачати грошей навіть на найнеобхідніше навіть незважаючи на те, що і в мене, і в дружини пристойна зарплатня. Я зрозумів, що Алла почала економити, але не на своїх забаганках, а на харчуванні. Вона, як і раніше, собі ні в чому не відмовляла: ні в купівлі нових нарядів, ні косметики.

Я зрозумів, що вона взяла гроші у когось із знайомих, але не знав, як її вивести на чисту воду. Ну не міг же я опитати всіх наших знайомих та родичів. Проте все з’ясувалося, зовсім несподіваним чином. З банку прийшло СМС про прострочення платежу на моє ім’я. Я спочатку не міг зрозуміти, що сталося, а потім дізнався, що дружина взяла мене до себе поручителем і надала мої контактні дані.

Я був дуже обурений вчинком Алли. Коли я показав їй СМС, то вона дуже здивувалася, а потім сказала, що купила автомобіль у кредит. Між нами спалахнула “буря”, під час якої вона звинуватила мене в тому, що через мене їй довелося брати цей кредит, оскільки саме я не дав їй грошей на покупку авто. Однак мені насправді їй не було чого давати. Якщо деякі з її подруг мають автомобілі, то я не вважаю за потрібне гнатися за ними і влазити в борги для того, щоб не відстати від них.

Зараз я розгублений. У мене є невелика сума на рахунку, яка дозволить мені сплатити кредит Алли, але я не готовий це зробити. І причина не в моїй шкідливості, а в тому, що ми ще зовсім недавно мріяли про те, що продамо свою однокімнатну і купимо житло побільше. Я навіть не знаю, як після такого обману я зможу довіряти своїй дружині! Якби у нас не було спільної дитини, то я вже давно подав би на розлучення!

Фото ілюстративне