fbpx
життєві історії
В неділю, коли ще навіть не розвиднілося, в Стаса задзвенів телефон. Я спершу подумала, що це він забув будильник вимкнути, але все виявилось куди гірше. Я перевернулася на інший бік і вже навіть побачила частинку сна, як відчула, що мені до вуха приклали слухавку. Того ж дня я зібрала всі свої манатки і рвонула назад до мами

В неділю, коли ще навіть не розвиднілося, в Стаса задзвенів телефон. Я спершу подумала, що це він забув будильник вимкнути, але все виявилось куди гірше. Я перевернулася на інший бік і вже навіть побачила частинку сна, як відчула, що мені до вуха приклали слухавку. Того ж дня я зібрала всі свої манатки і рвонула назад до мами.

Нам пощастило познайомитись на дні народження спільної колеги. Стас одразу ж зацікавився мною. Я вирішила, що чоловік мені цікавий, і з ним приємно поговорити на будь-яку тему. Мені дуже подобаються розважливі чоловіки з гідним почуттям гумору. Вечір добіг кінця, і Стас спитав мій номер телефону. Чоловік був радий, що я не відмовила у знайомстві.

Щодня чекала на його дзвінок. Через пару днів мені все ж таки пощастило, і він зателефонував. Вирішили зустрітися у кафе. Підійшовши до призначеного місця, я побачила розкішного та ошатного Стаса, який чекав мене з величезним букетом. Наш романтичний обід непомітно перетворився на вечерю. Потім ми прогулювалися парком. Я закохалася, а він відповів взаємністю.

Так і почалися наші стосунки. Стас приносив мені квіти, подарунки, а я любила поговорити з ним. Нам було так легко і добре вдвох, що через три місяці ми стали жити разом. У нього була власна квартира, куди він мене запросив. Я переїхала від мами, швидко зібравши найнеобхідніші речі.

Ми жили у невеликій однокімнатній квартирі. Я іноді переживала, що нам буде тісно. Хоч я і люблю Стаса, спілкуватися мені з ним цікаво, але кожному потрібен особистий простір та трохи тиші. Тут нам потрібно все ділити на двох. Приїхала я до нього в суботу і хотіла в неділю як слід виспатися та відпочити.

З ранку в Стаса задзвенів телефон. Він вирішив, що і мені час вставати. Чоловік приклав слухавку до мого вуха і сказав: Мама моя дзвонить. Але я ще не зовсім прокинулася та не зрозуміла, що ще за мама. Почувши у слухавці: “Привіт, чому ти ще спиш? Вставай і готуй Стасу сніданок! На все це я пробурчала щось невиразне і вимкнула телефон.

Глянула на Стаса, а він дивиться на мене й усміхається. Тоді я зрозуміла, що треба робити: написала Стасу пристойний перелік товарів, за якими він повинен сходити в магазин. Як тільки він пішов, я швидко зібрала свої речі, викликала автівку та поїхала додому. Повернувшись до себе, я лягла в ліжко і вирішила не втрачати свій вихідний і добре виспатися.

Стас кілька разів мені телефонував, але я не підіймала слухавку. Потім він перестав дзвонити. Мої подруги не розуміли мене і переконували, що не можна втрачати такого чоловіка, тим більше, з власною квартирою. Тільки я точно знаю, що переробити дорослу людину неможливо. Він щоразу буде слухати лише маму. Якщо наше спільне життя починається з такого, то що буде далі?

Що скажете, дорогі жіночки?

Фото ілюстративне