fbpx
життєві історії
В неділю мама чоловіка запросила нас в гості. Я знала, що щось вона задумала і не дуже хороше, але все ж вирішила сходити на цю “виставу”. Ще з порога я побачила чуже взуття, у свекрухи розмір ноги 37, а тут десь 40 – не менше, і жіночі!

В неділю мама чоловіка запросила нас в гості. Я знала, що щось вона задумала і не дуже хороше, але все ж вирішила сходити на цю “виставу”. Ще з порога я побачила чуже взуття, у свекрухи розмір ноги 37, а тут десь 40 – не менше, і жіночі!

Днями повернулася додому з прогулянки з дитиною і побачила, що всі речі, що зберігалися в пеленальному комоді, лежать на ліжку, а самого комода і слід простив. Чоловік мені тоді сказав:

– Моя мама забрала, він все одно нам ні до чого.

Насправді ми вже перестали користуватися пеленальною перекладиною. Однак сам комод нам дуже потрібний. Ми переїхали до цієї квартири лише кілька місяців тому. Відсутність комоду значно погіршила проблему зберігання речей.

– Що значить забрала?, – здивувалася я.

Я потім подумала про те, що чоловік сам пообіцяв матері даний предмет меблів, але все ж таки я схилялася до того, що вона це зробила з особистої ініціативи.

– У тітки Олі донька стала мамою недавно. Мати зателефонувала і поцікавилася чи ми користуємося пеленальним столиком, я відповів, що ні. Я навіть не встиг схаменутися, як вона з двома вантажниками заявилася.

Тітка Оля була, щоб ви розуміли, десятою водою на киселі. Ми її навіть ніколи не бачили, але при цьому кілька разів на рік виділяли гроші їй на подарунки: то на іменини, то на день народження, то на аптеку.

Для мене втрата комода була досить важкою новиною. Крім цього, я дуже сумнівалася в тому, що тітка Ольга існує насправді, тому що кожен раз після збору грошей на благо цієї тітки у свекрухи з’являлася якась досить дорога обновка.

Я в багнети сприйняла факт “втечі” комода, а тому вирішила заявитися в будинок свекрухи за своїм предметом меблів. Я не стала звертати уваги на супротив свекрухи про те, що треба було попередити її про свій прихід і заявила покупцям, що господиня передумала продавати своє добро.

Покупці звинуватили матір чоловіка в непорядності та пішли. Я зателефонувала вантажникам і збиралася забрати свій дорогий комод із лап узурпаторки. Але зробити це було непросто.

– Ти для рідні пожаліла якийсь комод? Я навіть уявити не могла, що мій син на жадній людині женився, – заявила мені родичка.

– Я щаслива познайомитися з тіткою Ольгою особисто і вручити їй це комод самостійно. Чи може вона знайде час, щоб познайомитися з нами особисто? – сказала я свекрусі. – Поки що я тільки побачила, що ви просто хочете нажитися на моєму майні. Я поки що заберу свою власність, ви тільки не ображайтеся.

Коли я привезла додому своє добро, то була здивована тим, що мені довелося “забрати” своє майно. Я можу тільки порадіти за вас, якщо до вас у дім ніхто не з’являється, щоб забрати те, що належить вам.

Насправді ця подія була далеко не першою, тому що перед цим матуся умикнула у нас багато дитячих речей, з якими я не збиралася поки що розлучатися, тому що ми з чоловіком мріяли про другу дитину. Проте мати чоловіка забрала все, що могла під приводом, що у міфічної тітки Ольги на світ з’явився черговий малюк.

Ми з чоловіком п’ять років тому здали гроші на прощання тітки Олі чоловіка, хоча я сумніваюся, що це було все насправді.

Вже через тиждень нас покликали на званий обід, присвячений приїзду цієї тітки Олі. Мене не здивувало те, що в запрошенні було зазначено пристойну суму, яку нібито тітонька витратила на свій приїзд.

Ще з порога я зрозуміла, що крім нас в квартирі ще є гості. Біля вхідних дверей були чоботи, і явно не розмір свекрухи.

Коли ми прийшли у вітальню, то побачили, що вона накрила знатний стіл, на чолі якого сиділа тітка Оля, але як тільки я побачила цю дамочку, то не змогла стримати сміху, так тіткою Ольгою виявилася продавчиня і супермаркету поруч із моєю роботою. Я не стала стримуватись і повідомила свекрусі, що розкусила її.

Ми зі свекрухою домовилися, що за моє мовчання вона більше ніколи не стане пхати свій ніс у наші з чоловіком справи. А от якщо всі інші родичі настільки не мудрі, щоб передавати гроші незнайомій людині, то це їхня особиста справа!

Фото ілюстративне