fbpx
життєві історії
В неділю ми з Сергієм запрошені на день народження до зовиці. Люди вони досить заможні, але це якраз і являється для нас проблемою. Ювілей їх сина я згадую до сьогодні. Ми тоді так довго підбирали подарунок, а Дмитрик погрався машинкою десять хвилин, і вона зламалася. – А що ви хотіли від китайської підробки?, – сказав Іван. Так тоді образливо було

В неділю ми з Сергієм запрошені на день народження до зовиці. Люди вони досить заможні, але це якраз і являється для нас проблемою. Ювілей їх сина я згадую до сьогодні. Ми тоді так довго підбирали подарунок, а Дмитрик погрався машинкою десять хвилин, і вона зламалася. – А що ви хотіли від китайської підробки?, – сказав Іван. Так тоді образливо було.

***

Почну з того, що в сім’ї невеликий статок. Не скажу що прям бідуємо, але назвати нас заможними не можна. Працює тільки чоловік.

Зарплата, на нас трьох, в середньому виходить близько 20-ти тисяч. Іноді трохи більше. До всього виплачуємо кредит.

У нашому невеликому містечку це вважається нормально. І ось, нещодавно моя зовиця запросила нас на день народження її сина.

Можуть собі дозволити відпочинок за кордоном пару раз на рік.

Машина і власне житло без обтяжень. Ось сиджу і ламаю голову: “Щоб подарувати?”.

Ми не можемо собі дозволити витратити велику суму. Але і ганьбитися не хочеться. Особливо знаючи чоловіка зовиці. Зізнаюся, він поганий тип.

Цинічний селюк, все і завжди вимірює в грошовому еквіваленті. Завжди після зустрічі з ним залишається осад.

Може саме тому так гостро постало це питання. Загалом, вирішили ми в минулому році подарувати їх синові машинку на пульт управлінні, ні, не маленьку, а такий добротний позашляховик за дві тисячі.

І що Ви думаєте?!

Хлопчина зламав її за лічені хвилини. Ми дуже засмутилися. А його тато з усмішкою “Ну, а що ви хотіли від китайської нісенітниці”.

Потім дістав їх подарунок синові – величезний літак (не знаю, як називається), який прям, літав в повітрі. Ми були немов облиті помиями.

Після цього випадку взагалі не хочеться до них йти, але треба. Принаймні, так говорить чоловік.

Бюджет у нас максимум дві тисячі. По-моєму це і так багато, але що зараз купиш на менші гроші…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page