fbpx
життєві історії
В неділю Олена приїжджала додому, бо ми святкували її 18-річчя. Зібралися всією родиною, подарунки, побажання. Тут дивлюсь, якийсь хлопчина доставив великий букет квітів. Ми з чоловіком їх не замовляли, це ж дуже дорого. Олена ж відповіла, що це вся група на ті квіти грошима скинулася. “З чого б це?”- подумала я. Але що було робити? Прийшлося гостям сказати, що це від нас. А вже за тиждень дочку на крутій машині привіз дядько з сивиною на скронях

Живу я в селі і за все життя такого чуда не бачила. Звісно, різне бувало, але такої Санта Барбари я ще не знала.

Чоловіка мого вже декілька років немає поруч. Але це і не дивно, бо все життя чоловік важко працював на будівництві, аби збудувати будинок і поставити дітей на ноги.

Звісно ж, я теж не байдикувала і всіма силами допомагала Олегу, але це не відміняло те, як сильно він замучувався на роботі.

З чоловіком в нас син Степан і донька Олена. Синок вже дорослий живе в місті, має дружину, і дитину. Онук скоро піде в перший клас. Дуже рада за них. Шкода тільки, що вони в місті і я не часто до них можу приїхати.

А ось донька не знаю в кого вдалася. Як стала підлітком, то капостила. Не сильно хотіла вчитися. Бачила приклад тата, який нас забезпечував, то собі хотіла вибрати якогось теж багатого, аби нічого не робити.

Не любила в мене донька ні прибирати, ні готувати. В мене син і того більше допомагати любив ніж донька. Напевно, тому Олена і шукала собі заможного хлопця, аби нічого не робити.

Донька підросла, вступила в університет і таке відчуття, що відхрестилася від нас. Чи то соромилася чи то що, але додому не часто приїздила.

Потім від подруги дізналася, що бачила мою Олену в компанії якого старшого чоловіка. Не повірила, подумала можливо просто помилилася подружка.

Доньку розпитувати не стала. І так ясно, що скоріше за все мені б правду Олена не сказала б.

Аж ось за деякий час Степан подзвонив і сказав, що бачив Олену на переході з якимось старшим чоловіком. А донька мало того, що не привіталася, так ще зробила вигляд ніби й не знає брата.

Після того я звісно подзвонила Олені, але вона все заперечувала. А потім взагалі сказала, що то був викладач.

Прийшлося повірити, доказів ж в мене не було. Ми якось і забули про ту ситуацію.

В неділю Олена приїздила додому, бо ми святкували її 18-річчя.

Зібралися всією родиною, подарунки, побажання.

Тут дивлюсь, якийсь хлопчина доставив під наші двері великий букет квітів. Ці квіти ми з чоловіком не замовляли. Та і навряд чи могли б собі таке дозволити. Олена ж відповіла, що це вся група на ті квіти грошима скинулася.

“З чого б це?”- подумала я.

Але що було робити? Прийшлося гостям сказати, що це від нас подарунок.

Я вже думала все добре, але за декілька днів дзвонить невістка і каже, що бачила, як Олена якого старшого чоловіка в щічку цілувала.

Зрозуміло, що я тут же подзвонила до доньки, просила це все пояснити. І Олена сказала, що я скоро все дізнаюся, як тільки вона приїде додому.

На вихідні Олена приїхала додому не автобусом, а якоюсь дорогою автівкою. Чоловік, який її підвозив представилася як Тарас. Я зовсім не розуміла, що відбувається. Тарас старший і це видно. Трохи повненький та ще й з сивиною. Ну зовсім не рівня моїй доньці.

Відвела я Олену на кухню, де та розказала, мені “радісну” новину. Виявляється, що той Тарас це її наречений. Він зробив доньці пропозицію. А Олена вже ніби доросла, тільки ось тиждень тому виповнилося 18 і вона вже хоче виходити заміж за того Тараса, ще й думає кидати навчання.

Читайте також: Коли я на Великдень повернулася з Італії, дочка попросила мене зупинитися з тими заробітками. – Мамо, пожий для себе. В нас все є. – І це було правдою. Дочка не тринькала гроші, які я висилала багато років, а вкладала їх у свою квартиру і в будиночок в селі. Я послухалася, але проживши разом з рідними три місяці, знову повернулася до Італії. Родичі мене засуджують. Кажуть, що проміняла здорову дочку на хвору. Але мені байдуже. Головне, що Настя на моїй стороні

Каже, Тарасик заможний і далі вчитися їй не потрібно, а потім і працювати немає сенсу.

Моя Олена з глузду з’їхала чи що? А як зникне той голуб сивенький, то що буде робити?

Як мені відговорити дитину виходити за нього заміж? І чи варто взагалі це робити?

А як ви ставитеся до шлюбу, де чоловік значно старший від жінки?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page