fbpx
життєві історії
В неділю я поїхала в торговий центр з подругами, ми запланували шопінг, і кіно. Але в одну мить я зустріла свого Назара. Ну, це була не зустріч, я просто побачила його в одному з магазинів, куди зайшла, побачивши знижки. В одній руці він тримав великий паперовий пакет, а іншою обіймав дружину за талію. І ось щодо дружини. Вона була трохи вища за нього, мала густе хвилясте волосся та неймовірну фігуру. Його дружина неземної краси, то чого він зустрічається зі мною? Чого йому ще бракує?

У мене стосунки з Назаром вже кілька місяців. Ми ніколи не говорили про своє приватне життя. Але одного разу я зустріла Назара, який ходив з дружиною по магазинах. Її зовнішній вигляд мене сильно збентежив…

Коли я побачила Назара з дружиною, у був не те слово – ступор. Але не тому, що я випадково зустріла свого коханого. Причиною стала його дружина…

З Назаром ми зустрілися в кафе, а після він провів мене додому. Мені комфортно з цією людиною, тому наші зустрічі продовжуються до сьогодні.

Єдине, що я знала про нього, це те, що він одружений, бо Назар ніколи не приховував на пальці обручку. Але більше він мені нічого не розказував, а мене це не інтересувало.

Минуло пів року, як ми зустрічалися. Я вже звикла до цієї людини, і мене влаштовувало, що ночувати він іде до іншої. Я ніколи не розпитувала Назара про його сім’ю…

Але тиждень тому сталася подія, яка зруйнувала мою ідилію. Я поїхала в торговий центр зі своїми подругами, ми планували пройтися по магазинах одягу, а потім піти в кіно.

Але в одну мить я зустріла свого Назара. Ну, це була не зустріч, я просто побачила його в одному з магазинів, куди зайшла, побачивши хороші знижки.

В одній руці він тримав великий паперовий пакет, а іншою обіймав дружину за талію. І ось щодо дружини! Вона була трохи вища за нього, мала густе хвилясте волосся та неймовірну фігуру.

Вона справді була дуже гарна, і всі хто був в цьому магазині, задивлялись на неї. Його дружина неземної краси, то чого він зустрічається зі мною? Чого йому ще бракує?

Ця зустріч щось перевернула в моїй голові. Подруги тягали мене по магазинах і приміряли різний одяг, але мені нічого не хотілося.

Я просто подивилася на себе в дзеркало і порівняла себе з прекрасною жінкою, яку побачила поруч з Назаром. У порівнянні з нею я гидке каченя…

При наступній зустрічі Назар помітив, що зі мною щось не так. Я не могла зосередитися і думала про красу його дружини. Я виправдовувалася труднощами на роботі.

Я не хотіла йому нічого розповідати. Я не могла сказати Назару, що ревную його до дружини.

Я б не хотіла його втратити, він дуже хороша людина. Але спочатку я повинна позбутися думок про те, що я просто не така красива у порівнянні з його дружиною.

Що мені робити? Хтось був у схожій ситуації?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page