fbpx
Шоу-бізнес
В особистому житті вирішив взяти паузу, але досі допомагає ексдружині – Михайло Хома пояснив причину таких взаємин з колишньою і розповів ще деякі подробиці свого особистого життя

Український співак Дзідзьо розповів, чому досі допомагає ексдружині, та поділився ще деякими подробицями особистого життя.

Український співак Михайло Хома, відомий як Дзідзьо, навіть після розлучення продовжує допомагати колишній дружині Ярославі зі сценічним псевдонімом SLAVIA.

Зокрема, вони залишилися у добрих стосунках та підтримують одне одного. Навіть більше, артист продовжує матеріально допомагати Ярославу.

Як зізнався Михайло, він завжди простягатиме руку допомоги ексдружині, адже він поважає її. Дзідзьо вдячний Ярославі за ті щасливі роки, що вони були разом, пише “1+1”.

– Я завжди буду відгукуватися на такі прохання, бо в мене велика повага до тих років, до Ярослави, і велика вдячність. Я дякую за всі роки разом, – розповів Михайло на YouTube-каналі “В гостях у Гордона”.

Нагадаємо, Дзідзьо та SLAVIA розлучилися 2021 року. Як говорить артист, розлучення з коханою йому далося тяжко. Утім, вони розуміли, що їм краще відпустити одне одного.

– Боліло. Це дуже важливий і складний процес для людини. Не всі це переживають, але це дуже тяжко. Голосно говорити або судити людей тієї миті я б не радив нікому. Це дуже складний процес, – поділився співак.

Та чи зустрів своє кохання, Дзідзьо поки не говорить. Проте, Михайло обіцяє, що після перемоги України обов’язково потішить прихильників радісними новинами.

– В особистому житті я вирішив зробити собі паузу. Не розповідати про своє особисте. Настане гарний час – і розкажу гарну новину, а зараз хай буде так, як є, до перемоги, – поділився Дзідзьо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.