fbpx
життєві історії
В п’ятницю в нас “чоловічий день”, тому Анна без заперечень мене пустила на зустріч з друзями. А мені, якщо чесно, аби з дому вирватись. Ну не можу я останнім часом на неї дивитися, і хоч ти що роби. І тут в нас за столиком в кафе починається розмова. – Мужики, як же я вам заздрю! Та я б десять тих діамантів купив, і словом би не промовився. Знайшли причину засмучуватися

В п’ятницю в нас “чоловічий день”, тому Анна без заперечень мене пустила на зустріч з друзями. А мені, якщо чесно, аби з дому вирватись. Ну не можу я останнім часом на неї дивитися, і хоч ти що роби. І тут в нас за столиком в кафе починається розмова. – Мужики, як же я вам заздрю! Та я б десять тих діамантів купив, і словом би не промовився. Знайшли причину засмучуватися.

Усі мої друзі одружені, деякі навіть мають дітей. Що вже приховувати, часом чоловікам потрібно трохи часу побути в чоловічій компанії, щоб перезавантажитися, набратися сил. Минулих вихідних ми знову з мужиками ходили в кафе, ну і зайшла розмова за наших дружин. Друзі почали нарікати на своїх.

– Мужики, як же мене вже замучила Уляна зі своїми “хочу шубу” і хоч ти трісни. Та в неї цих шуб і взагалі одягу повна шафа, а їй щоразу подавай нову, як примхлива дівчинку, їй Богу.

– Та що там твоя Уляна. Ось моя Валя щомісяця ходить на нігті та вії нарощує. Я їй кажу, мовляв, на яке воно тобі треба все це клеїти. Ходила б із природною красою, тим більше що стільки грошей все це коштує. А їй дай своє і все. І не має значення, що грошей немає на їжу. Головне – красивою бути. І для чого мені її краса?

– Ой, мужики, ваші хоч щось реальне просять. А моя Леся сказала, що на день народження хоче каблучку з діамантом. Воно ж грошей пристойних коштує. Я, чесно кажучи, на таку захцянку не витрачав би гроші, але Леся мені потім життя не дасть. Мабуть, доведеться таки купити.

Слухав я мужиків і просто дивувався. Як можна бути незадоволеними тим, що їхні дружини бажають бути гарними. Звичайно, це коштує грошей, але нині нічого немає безкоштовного, та й приємно йти дорогою з дамою, на яку всі дивляться. Це не те, що з моєю Анною. Анна перестала за собою стежити одразу після появи на світ дитини. Як тільки їх з дочкою виписали, відразу набрала 30 кілограмів, але ж завжди була худенькою, мініатюрною. Дитині вже чотири роки, а Анна ще ширша стала.

І не те щоб я їй не допомагав або грошей не давав. Вже не раз говорив, мовляв, піди в салон, зроби нігті, що ти там ще робиш. Навіть купив абонемент у спортзал, щоб пішла пару кіло скинула. Так вона ще й образилася, що я її не люблю такою, яка вона є.

Але будемо чесні, з вагою в 90 кілограмів вона точно не худенька. Хіба їй самій приємно на себе в дзеркало дивитись. Я не розумію. Та й взагалі через таку невдоволеність мене перестає приваблювати моя дружина, як жінка. Коли ми йдемо з нею вулицею і я помічаю доглянутих жінок, очі так і тягнутися на них подивитися. Ну, подобаються чоловікам красиві дівчата. Я віддав би всі гроші, що в мене є, щоб Анна стала такою ж красивою, як і раніше. Жаль, що вона мене не розуміє. Так що чоловікам нема чого скаржитися, якщо їхні жінки займаються собою. Тому що поруч так довго не проживеш, коли дивишся на неї і все.

Погоджуєтесь з моєю думкою?

Фото ілюстративне