fbpx

В повітрі знову тривожно: що ж нас чекає

Екстрасенс цілитель і космоенергет про те, коли закінчиться

Прогнози екстрасенсів на 2023 рік множаться зі швидкістю світла. Відомі фахівці та новачки у цій справі висувають свої теорії про те, що для нас підготував Чорний Водяний Кролик.

І, звісно, всіх хвилює лише одне. Свою відповідь на це дає молодий прозорливий ясновидець Валерій Шатілович.

Валерій Шатілович називає себе ясновидцем нового часу. За його словами, зараз настає період, коли абсолютно все довкола нас починає оновлюватися. А у людей відкриваються зовсім інші здібності.

Фахівець розпочинає свій прогноз на YouTube-каналі «Мій світ» із базових пояснень.

– Майбутнє будь-якої країни запрограмоване так само, як і майбутнє окремо взятої людини, – каже Валерій. – У контексті держави на її майбутнє значною мірою впливає народ.

2023 рік для України виявиться. З одного боку, людям нарешті вдасться видихнути. Відбудеться перезавантаження у всіх планах, включаючи енергетичний аспект. З іншого боку, триватиме ще довго. Питання лише у тому, як саме трактувати перемогу, яка неодмінно настане.

Шатілович пояснює, що перемога України у складається з кількох етапів. Одним із важливих є припинення бойових дій. За словами фахівця, це має статися приблизно наприкінці весни чи на початку літа.

– Зараз все говорить про те, що це станеться у травні 2023 року, – резюмує Валерій. Але при цьому території Луганської та Донецької областей залишаться найконфліктнішими.

Що чекає на Україну в 2023 році

Восени 2023 року ясновидець очікує побачити якийсь підсумок, пов’язаний із документами.

«Україна щось підпише. Можливо, перемогу буде зафіксовано на папері», – обнадіює Шатілович. Також цього року Україна має вступити до нових економічних та політичних спілок.

США, Англія, Польща та країни Балтії продовжать підтримувати українців. Однак виявиться, що в Європі є зрадники, які насправді виступають проти України і весь час лише шкодили їй.

Поворотним моментом у спеціаліст називає візит Володимира Зеленського до Америки. Масштаби американської допомоги після цього збільшаться. І, як наслідок, успіхів на фронті побільшає. Шатилович говорить про вдалий контрнаступ у 2023 році.

Якось Валерію наснився сон, який він вважає віщим. Уві сні йому прийшов президент України. Він усміхався і сміявся. Ясновидець запитав у нього, чи він знає, коли закінчиться. “Звичайно знаю. Квітнево-травнева битва буде останньою», – відповів Володимир Зеленський.

Чи один сон дав фахівцеві підставу вважати, що бойові дії завершаться у травні, сказати важко. Але, за його словами, саме на початку літа. перейде до іншої площини.

Щодо наступу на Україну з боку Білорусі, думка Валерія непохитна. Його не буде. Так, можливо, щось планується. Однак безглуздо розраховувати на якийсь успіх подібної операції. Побоюватися цього не варто.

Але водночас не треба розслаблятися. Українське командування це розуміє, бо кордони країни з Білоруссю перебувають під особливим захистом.

Ми вже неодноразово чули від різних фахівців про те, що бойові дії в Україні завершаться навесні 2023 року. Про це говорила і Анжела Перл, та інші відомі екстрасенси та тарологи. Однак поки що загадувати на півроку наперед складно.

В цілому ж прогнози екстрасенсів на 2023 рік обнадіюють. Нам залишається вірити в Збройні сили України і сподіватися, що незабаром це все нарешті закінчиться. Нехай у нас над головою небо якнайшвидше стане мирним! Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот

You cannot copy content of this page