fbpx
Breaking News
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Суспільство
В соцмережі знайшли сторінку по-звiрячому вбuтoї працівниці Одеського СIЗО

В забороненій в Україні соцмережі “ВКонтакте” знайдена сторінка убитої співробітниці Одеського СІЗО Олени Порошенко, передає Обозреватель.

Читайте також: У Сумській області в колодязі знайшли кicтки жoрстoко вбuтoї дитини

На ній жінка ділилася фотографіями з роботи, а також публікувала кілька знімків із хлопчиком, який, ймовірно, є її сином.

Читайте також: З’явилися подробиці стрaшнoго вбuвствa співробітниці СIЗО в Одесі

Після загибелі жінки на “стіні” її сторінки близькі і друзі залишають свої співчуття.

Related Post

facebook