fbpx
життєві історії
В суботу мама з татом взялись за прибирання, а згодом і за приготування смакоти на кухні. Вони у мене ідеальні, і в цьому я була впевнена, все своє життя. Та недавно мені відкрилась таємниця, яка ще більше розплющила мої очі. Нас, дітей, у сім’ї троє, і всі дівчатка

В суботу мама з татом взялись за прибирання, а згодом і за приготування смакоти на кухні. Вони у мене ідеальні, і в цьому я була впевнена, все своє життя. Та недавно мені відкрилась таємниця, яка ще більше розплющила мої очі. Нас, дітей, у сім’ї троє, і всі дівчатка…

Я завжди дивувалася і захоплювалася моїми батьками. Мені так подобалося, як вони спілкуються між собою і як ставляться один до одного.

Моїм батькам вже по 50 років, але при цьому вони дуже люблять одне одного. Тато дуже зворушливо доглядає маму. Він зустрічає її після роботи, часто дарує їй квіти і водить її гуляти в парк. Вони ніколи навіть не сперечаються, не те, щось більше.

Я просто милуюсь ними. Мої батьки навіть їсти готують та прибирають разом. І так завжди було. Я теж хотіла б, щоб у мене з чоловіком були такі самі стосунки. Але поки що такого чоловіка я ще не зустріла.

А нещодавно я дізналася, що дуже часто наші батьки їдуть за місто в готелю. Там вони оплачують номер і влаштовують романтичні вечері при свічках.

Я вважала моїх батьків просто ідеальними, але недавно я дізналася про реальну історію нашої сім’ї і стала поважати мого батька ще більше.

З’ясувалося, що моя старша сестра Олександра насправді не є дочкою мого батька. Виявляється, наша мама була заміжня, але її чоловік покинув, коли народилася Олександра. Їй тоді був лише рік. Мама залишилася сама у чужому місті. Вона не мала грошей і не мала житла.

Насилу, коли Олександрі було півтора роки, мама влаштувалася працювати в ясла. А мій тато працював також у дитячому садку. Так вони познайомились.

Тато одразу ж закохався у маму. За два місяці він запропонував мамі стати його дружиною. І мама відразу ж погодилася: адже вона чудово розуміла, що ростити дитину одній дуже важко.

Але тільки от батьки тата були категорично проти того, щоб він одружився на мамі. Справа в тому, що в ті часи вважалося великою ганьбою одружитися з жінкою з дитиною. Та тато нікого не послухався. Він слухав лише своє серце.

Мама відразу ж сказала татові, що не любить його, але тато все одно з нею одружився:

– Моєї любові вистачить на нас двох!

Потім мама дуже полюбила тата, і вони чудово прожили разом так багато років. Потім на світ з’явилася моя сестра Орися та я.

Я дуже рада, що в мене такі чудові батьки.

Фото ілюстративне