fbpx
життєві історії
В суботу новий чоловік моєї свекрухи організував у себе дома зустріч з нами, сином і невісткою Віри Василівни. Все мало бути добре, але в останній момент чоловіка викликали на роботу, тому прийшлося їхати самій. Як тільки Дмитро Олегович відчинив мені ворота, я почула дивний “запашок”. А після така ж “весела” до мене підійшла і свекруха. Додому я їхала зі сльозами на очах, ще й чоловік бурчить, що подасть на розлучення!

В суботу новий чоловік моєї свекрухи організував у себе дома зустріч з нами, сином і невісткою Віри Василівни. Все мало бути добре, але в останній момент чоловіка викликали на роботу, тому прийшлося їхати самій. Як тільки Дмитро Олегович відчинив мені ворота, я почула дивний “запашок”. А після така ж “весела” до мене підійшла і свекруха. Додому я їхала зі сльозами на очах, ще й чоловік бурчить, що подасть на розлучення!

Зустріч зі свекрухою та її новим чоловіком закінчилася дивно. Мені довелося тікати, і окрім цього чоловік мені не повірив, а пішов на поводу у своєї мамочки.

Моя свекруха вдруге розлучена. Коли вона знайшла нового чоловіка, то відразу ж стало мені зрозуміло, що і цього разу це не на довго.

Моїй свекрусі Вірі Василівні не щастить з чоловіками. Це двічі розлучена жінка, яку, напевно, всі просто використають. Зазвичай вона не бачить цього, поки не стає надто пізно…

Деякий час тому Віра Василівна знайшла нового чоловіка. Дмитро Олегович – водій таксі. І такий типовий, бо він постійно пліткує, обмовляє іноземців та молодь. Мені нема про що з ним говорити. Але Віра Василівна була щаслива, тому я не стала нічого говорити.

Дмитро Олегович, мабуть, відчув, що він мені не дуже потрібен дома, тому організував зустріч у своєму будинку, а точніше, в альтанці в саду. Нібито щоб краще пізнати родичів своєї коханої. Він приготував шашлик, багато їжі та солодощів.

На жаль, мій чоловік мав терміново вийти на роботу, тому я поїхала туди сама. Вже на самому початку, коли Дмитро Олегович відкривав мені ворота, я почула від нього запашок (вже не однієї стопки), що аж голова пішла обертом.

Я знала, що цікаво мені в цій компанії не буде. До того всього, ще й Віра Василівна підійшла невпевненим кроком і була вся в обіймах і посмішках. Як я зрозуміли, вони разом “причащалися”. Я просто вручила подарунок у вигляді коробки цукерок і чаю і пішла далі.

Ми сиділи в саду близько години, коли Віра Василівна раптом піднялася і пішла в свою кімнату. Я думаю, що вона просто “не встигала” за Дмитром Олеговичем.

Мені довелося його зупиняти, щоб він не так часто собі наливав, але окрім цього я відчувала на собі його дивний погляд. Дмитро Олегович ще трохи тримався і розказував мені різні небилиці.

Почало повільно темніти, тому я вирішила зібрати речі та піти додому. Але Дмитро Олегович похитав головою.

– Куди ти підеш? У мене в будинку багато кімнат, сміливо лягай і спи де тобі подобається, – запропонував він мені. Але ідея мені не дуже сподобалася. Я на доріжку забігла в “дамську кімнату”, а з неї направилась до вхідних дверей.

Дмитро Олегович стояв у коридор і дивно дивився на мене.

– Дмитро Олегович, дякую за все, але мені пора додому, – сказала я йому і хотіла йти. Але мені довелося пройти повз нього. І як тільки я наблизилася, він взяв мене за руку. Від запаху який доносився від нього мене нудило. Я намагалася відштовхнути його, але він ж сильніший…

На цей шум зі своєї кімнати вийшла Віра Василівна.

– Що ти вчепилася в мого чоловіка! – звернулася вона до мене.

Ось тоді Дмитро Олегович нарешті відпустив мене.

– Це ви у свого чоловіка питайте. Він не дає мені проходу, – захищалася я. Але вона мені не повірила. Вона продовжувала говорити мені різну нісенітницю, і мені довелося піти зі сльозами на очах.

Усю дорогу додому я відчувала суміш гніву та сорому, чого я ніколи не відчувала. Я хотіла подзвонити чоловіку і розповісти, що зі мною сталося, але він був зайнятий. За десять хвилин він розповів мені, що йому телефонувала мати і говорила дивні речі. А потім додав, що якщо це правда, то він буде вимагати розлучення…

Я не знаю, що це з цими людьми. Такої поведінки слід було очікувати від грубіяна, а свекруха досить наївна, щоб стати на його сторону. Але якщо навіть мій чоловік повірив у таку історію, то це взагалі в голові не вкладається…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page