fbpx
життєві історії
В те відрядження чоловік мене буквально виштовхав. Так, командировочні отримала пристойні. Повернулася і знайшла вдома чужі капці і помаду. Мій 9-річний син сказав, що до тата приходила хороша тьотя. З хорошою тьотею я їх і лишила. – А як ти хотів? Життям насолоджуватися? А я по квартирам тепер тинятися буду, в мене життя не стабільне, дитині таке не на користь. – Та ти не мати!

З Дмитром ми прожили 10 років, підростає син Артем. Живемо в обласному центрі в квартирі чоловіка, сама я з райцентру. У мене хороша робота, я перекладач у посольстві, репетиторством займаюся додатково. У Дмитра невелике своє СТО.

Жили нормально, всяке, звичайно, бувало, але в цілому для родини старалася обоє.

Років зо два тому помітила, що Діма якось іноді віддаляється, відсторонюється від мене. Питала, що таке – казав, що ревнує мене до роботи, до людей, з якими я спілкуюся, до мого успіху. А я йому говорила, що він себе накручує, що родина для мене найважливіше, що я лише їх люблю – його і Артемчика. І так і було.

Але причина Діминої відчуженості була, як виявилося, в іншому.

В те відрядження чоловік мене буквально виштовхав. Так, командировочні я отримала пристойні.

А коли повернулася, то знайшла вдома чужі капці і помаду.

Мій 9-річний син Артем сказав, що до тата приходила хороша тьотя. Діма навіть не виправдовувався.

З хорошою тьотею я їх і лишила.

– А як ти хотів? – сказала я чоловікові. – Життям насолоджуватися? А я щоб з дитиною по квартирам поневірялася? Адже тепер я саме по орендованим кімнатам тинятися буду, в мене життя не стабільне, дитині таке не на користь. Ну і вам обом подобається тьотя, сподіваюся, ви їй теж. Я братиму Артема на вихідні, свята. Аліменти платитиму, якщо хочеш. Але мені тепер треба все починати з початку, а ця квартира – дім нашого сина, тут його кімната, іграшки, поруч школа, друзі…

– Та ти не мати! – кричали мені в один голос колишній чоловік, колишня свекруха і моя мама. А ось Артем якраз навпаки, зрадів, коли я сказала, що він житиме вдома з татом. Діти важко сприймають кардинальні зміни, для нього краще лишитися вдома, а не переїжджати невідомо куди, міняти друзів, школу.

– Тобі не зручно перед нею, що ти з дитиною? Не хочеш її обтяжувати? Як же вам будувати своє щастячко, коли поруч дитина? Але ж вона знала, що ти одружений чоловік і батько сина, от і будуйте, враховуючи реальність, а не те, що ви там собі придумали: що я піду з Артемом, а ви лишитися вдвох у казці.

Я зробила так, як і сказала. Півтора роки минуло. Орендую квартиру, працюю. Беру синочка на вихідні, свята. Аліменти плачу колишньому на дитину. На море ось з сином злітали на два тижні. Артем говорить, що тато і тітка Віка постійно сваряться, що вона часто йде до своїх батьків.

Мені байдуже до їхнього життя. Дмитро сам його обрав. А в мене на роботі новий співробітник Назар, а у вазоні раз на кілька днів від нього – величезний букет моїх улюблених ніжно-рожевих троянд.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page