fbpx

В той час, коли чоловік боронить рідний край, я не склала руки. В нас діти, якими треба займатись, та й роботу ніхто не відміняв. Так сталося і вчора. Я провела дітей в школу, а сама направилась на базар, де вже багато років торгую верхнім одягом. Я сама досі не можу зрозуміти, як таке зі мною могло трапитись? І наскільки люди бувають безсовісні. Вчора до мене прийшла одна жіночка, молода, років десь біля тридцяти п’яти. Планувала купити пальто, та таке дороге, бо потрібно на важливу подію

Як таке могло трапитись саме зі мною? Я просто не можу оговтатись, ще й досі.

Скажу відверто, цей місяць для мене був дуже важким. Чоловік там, а я сама залишилась з двома діточками. Кожен день складаю молитви і прошу у Бога, щоб вберіг його для нас.

Скільки горя і сліз принесли сусіди у наш край, у мене ще й досі в голові, що це якийсь “чорний” сон і я прокинусь, а в мене, як і раніше, вся сім’я в хаті і ми щасливі, що є один в одного.

Та такі зараз реалії, що мій чоловік вимушений боронити рідний край.

Наш день розпочинається з активу, діти ідуть в школу, а я на роботу. Працюю я продавцем на ринку, продаю верхній одяг. А це і курточки і пальта. Товар в нас якісний і модний.

Та й я вже в цій сфері кручусь більше шести років. Як то кажуть, почуваюсь вже професійним продавцем і психологом.

Допомагаю підібрати людині саме той образ, який їй потрібно і який би був до лиця. Та вчорашня ситуація мене геть вивела з колії.

Я сама досі не можу зрозуміти, як таке зі мною могло трапитись? І наскільки люди бувають безсовісні.

Вчора до мене прийшла одна жіночка, молода, років десь біля тридцяти п’яти. Планувала купити пальто, та таке дороге, бо потрібно на важливу подію.

Почала мені розповідати про себе, про свою сім’ю, скільки всього вони пережили, але тепер вже все владналося і вони знову себе реалізували.

Почала розказувати різні історії про своїх дітей, про маму, у якої скоро ювілей. Я так щиро заслухалась, що навіть не помітила, як спакувала пальто і не взяла за нього грошей.

Та й не відразу я це зрозуміла. Минуло вже так досить часу, як я отямилась, та за цією жінкою і слід простив. За пальто мені тепер доведеться свої гроші заплатити.

Хочеться вірити що ця жінка опам’ятається і поверне мені кошти, адже видалась мені такою милою. Та мої напарниці по роботі говорять, щоб я і не надіялась, що це така схема, і багато вже людей потрапили під таких “людей”.

Але ж як таке може бути?

Мені досі не віриться, що це трапилось саме зі мною. Що має трапитись, щоб люди перестали займатися подібним, і вели правильний спосіб життя?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page