fbpx
життєві історії
В той час, коли Руслан заварював зелений чай до цукерок і печива, що вже красувалися на журнальному столику, я вирішила сходити до вбиральні, “припудрити носика”. А після вийшла, і просто без слів попрямувала до виходу. Руслан ще заметушився, але я сказала, що терміново зателефонувала мама, і я повинна їхати до неї. Вже наступного ранку мій телефон був “засипаний” дивного роду повідомленнями

В той час, коли Руслан заварював зелений чай до цукерок і печива, що вже красувалися на журнальному столику, я вирішила сходити до вбиральні, “припудрити носика”. А після вийшла, і просто без слів попрямувала до виходу. Руслан ще заметушився, але я сказала, що терміново зателефонувала мама, і я повинна їхати до неї. Вже наступного ранку мій телефон був “засипаний” дивного роду повідомленнями.

Руслан запросив Аню себе на чай. Дівчина одразу сказала, щоб він ні на що більше не розраховував. Тільки чай, як і домовились. Але Руслан був упевнений, що все зміниться. У нього ніколи не було з цим проблем. Тож він із впевненою усмішкою відчинив перед дамою двері до квартири.

Поки молодик шукав для Ані тапочки, вона почала розглядати його житло. Дівчині було цікаво, як живе цей симпатичний хлопець. Хотілося дізнатись, що він за людина. Аню здивувала ідеальна чистота у квартирі. Ніколи раніше вона такого не бачила у парубків. Зазвичай чоловіки все-таки менш ревні у збереженні порядку, ніж жінки.

Руслан поставив перед гостею цукерки з печивом. А сам пішов на кухню заварювати до смакоти чайок.  Згодом він запитав, як їй у нього, чи все подобається. А Ані було цікаво, чи він один живе в цій квартирі. Відповів, що один. Але тільки сестра іноді заходить. Мовляв, вважає, що він не справляється з холостяцьким життям, тому й навідується час від часу. Так що у квартирі можуть лежати жіночі речі. Нехай це не дивує Аню.

Хлопець дуже намагався сподобатися. Аня помітила, що він аж надто старається. І тому його поведінка здавалася трохи награною. Але подумала, що, можливо, вся справа у хвилюванні. Як-не-як, це їхня перша зустріч.

Вибачившись, дівчина відійшла до вбиральні. А потім сказала, що їй зателефонувала мама і треба терміново йти додому. Звичайно, це розчарувало Руслана. Але він був упевнений, що якщо сьогодні нічого не вийшло, все зміниться найближчими днями.

Увечері вони зідзвонилися, щоб запланувати наступну зустріч. Проте вранці телефон Ані розривався від негативних повідомлень. Руслан писав, що вона зруйнувала його сім’ю. І навіть говорив, що знайде її, і “віддячить”. Аня з сумом про себе зазначила, що щодо хлопця вона не помилилася. Її здогади про те, що Руслан у стосунках підтвердилися.

Руслан злісно складав речі в сумку. Як так сталося? Він завжди був обережним. Приводив “дамочок”, коли дружина була на роботі. У той же час його дружина розглядала записку, яку знайшла у ванній кімнаті у своїй косметичці:

– Доброго дня! Якщо ви дружина Руслана, то маю повідомити, що він ходить “наліво”. Руслан запросив мене до вас у квартиру на чай. Але в нього нічого не вийшло. Однак, я не впевнена, що я перша, хто погодився на це. Якщо ви сестра Руслана, будь ласка, не говоріть йому про цю записку. Сподіваюся на ваше розуміння мене, як жінки. Якщо ви хочете дізнатися подробиці, зателефонуйте мені за номером на звороті.

Василина вирішила, що обов’язково зателефонує цій дівчині. Але спочатку випровадить свого чоловіка за двері. У неї були сумніви щодо вірності чоловіка, а тепер є докази.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua