fbpx

В той час, як моя онучка спала, я мила посуду, вивішувала пелюшки і не тільки, готувала їсти, витирала пил. А ось Дарина, моя “люба” невісточка, мала дуже важливу справу по телефону: обговорювала з подругою в який колій їй фарбувати нігті і чи робити овальні, чи квадратні. В середу, після того, як я висказала їй все, що про неї думала, Дарина виставила мене за двері

Я з самого початку розуміла, що моя невістка не проста дівчина, але ще до появи моєї онучки, з Дариною ще можна було якось миритися. Просто невістко для себе вирішила, раз вона привела на світ таке янголятко, то всі кругом мають бігати круг неї.

Вона постійно вимагала до себе особливої і влаштовувала “бурі” без явної на те причини. Я намагалася їй пояснити, що цікавий стан це не “кришталева ваза”.

У неї не було жодних проблем, лікарі говорили жити нормальним життя, але Дарина хотіла, щоб з нею поводились, як з королевою. То її нудить, то вона шкарпетку сама не одягне на третьому місяці, то їй жарко то їй за хвилину вже холодно.

Загалом перебувати в її компанії було неможливо. Адже вона симптоми придумувала но льоту. Лікар сам сказав, що має бути ідеальне самопочуття, адже все протікає легко.

Окрім ниття та постійних скарг, невістка вічно висловлювала претензії. Вона ображалася навіть без причини та вимагала неможливого. Дарина чомусь вирішила, що всі їй мають догоджати, адже вона виношує дитину. Одна у світі така, чи що?

Жити звичайним життям і насолоджуватися своїм становищем невістка не збиралася, адже їй подобалося прибіднятися в очах оточуючих. Вона говорила, що навіть швабру і мочалку для посуди у руки взяти не може, тож вся домашня робота лягла на плечі мого сина. Чесно кажучи, мені ще тоді його було шкода.

Я закривала на все очі і не втручалася в їхню сім’ю, щоб не бути крайньою. Я просто спостерігала збоку і думала, чим усе це закінчиться. А коли невістка привела на світ донечку, стало в рази гірше. Мені довелося стати свідком її скарг і ниття, оскільки вона попросила мене про допомогу.

Дарина переживала, що не впорається сама з малятком, тож я на два тижні переїхала до дітей. Сваха ж моя мешкає в іншому місті.

Я доглядала онучку цілими днями. Крім того, готування, прибирання та прання були теж на мені, адже Дарина скаржилася, що їй дитина всю ніч спати не давала.

Але, зізнаюся чесно, я навіть писку вночі не чула від онучки. А раз вона була на суміші, то взагалі не було жодних проблем. Ночами на кухню за пляшкою ходив мій син. Мабуть, він і годував.

Чим займалася невістка, поки я няньчила її дитину? Валялася на дивані, дивилася серіали, зустрічалася із подругами. У такі моменти вона не згадувала про своє “погане” самопочуття” та недосипані ночі.

Тоді я зрозуміла, що Дарині просто ліньки возитися з дитиною. Як тільки я залишала її віч-на-віч з дитиною, вона відразу починала нити і скаржитися. Я їй пояснила, що в няньки їй не наймалася. Я готова допомагати та страхувати, але цілодобово сидіти з онучкою не збираюся.

Звісно, Дарина на мене дуже сильно образилася. Вона вказала мені на двері і не телефонувала близько тижня. Коли ж я прийшла відвідати онучку, вона мене навіть на поріг не пустила. Сказала, якщо я не хочу їй з дитиною допомагати, то немає чого шастати по їх квартирі.

Мені її слова досі в голові бринять. І що я тепер повинна робити?

Хіба я зобов’язана цілодобово сидіти з онучкою, мити підлогу, прати пелюшки і не тільки, стояти біля плити, поки вона клацає в телефоні чи розмовляє про з подругою про новий манікюр?

Я бабуся чи прислуга? Я сину дала зрозуміти, що прислужувати його дружині не буду. Відсутність спілкування з його дитиною якось переживу, але прогинатися перед Дариною я не буду.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page