fbpx
Цікаве
В ці дні темні сили бажають заволодіти людством: Чотири “чорні” місячні дні у вересні. Коли, що означає, та як вберегтися від поганого впливу. Знання, які можуть врятувати від небезпеки

В ці дні темні сили бажають заволодіти людством: Чотири “чорні” місячні дні у вересні. Коли, що означає, та як вберегтися від поганого впливу. Знання, які можуть врятувати від небезпеки

Що таке чортяча місячна доба і що ні в жодному випадку не можна робити в цей період.

У кожному місяці є кілька особливо несприятливих днів – за старовинними віруваннями ними керує богиня Геката. Наші предки вважали, що вона керує місяцем і направляє енергію Земного супутника проти людства, коли у вересні будуть важкі місячні дні і як уберегти себе та своїх рідних від поганого впливу.

“Чорні” дні у вересні 2022 – повний перелік

Як ми згадували раніше, в кожному місяці року існує чотири особливо небезпечних дати – в ці дні краще дотримуватися законів Всесвіту і не піддаватися “чарам”. Темні сили бажають заволодіти вашою енергетикою і волею, тому потрібно вміти їм протистояти.

9 місячний день (вже минув) – з 4 вересня 16:07 по 5 вересня 17:11

Символ дня – Кажан. У цю дату категорично заборонено піддаватися емоціям і ілюзіям, краще уникати авантюр. Ці місячна доба перевірить вас на міцність, тому езотерики рекомендують не починати ніяких нових справ. Займайтеся рутинними справами і монотонною роботою – бережіть енергію.

15 місячний день – з 10 вересня 19:28 по 11 вересня 19:37

Змія – стародавня істота, яка управляє п’ятнадцятою місячною добою. Сьогодні легко збитися з курсу і піддатися “чарам”. Контролюйте свої емоції і намагайтеся ставитися до подій тверезо – не дозволяйте “тягнути” з вас енергію. Будь-які труднощі і перешкоди сьогодні – це шанс опрацювати проблеми всередині себе, а не привід опускати руки.

23 місячний день – з 18 вересня 21:45 по 19 вересня 19:09

Цією місячною добою управляє Крокодил – небезпечний монстр, який виснажує людину, буквально висмоктуючи з неї життєву енергію. У цю дату ви можете відчувати фізичне нездужання, різку зміну настрою і помутніння свідомості. Не піддавайтеся впливу і стежте за собою – можете присвятити день медитацій і творчості.

29 місячний день – з 25 вересня 05:11 по 26 вересня 00:54

Остання “чорна” місячна доба 2022 в першому місяці осені, яка пройде під символом Спрута. До кінця місяця запас енергії буде мінімальним, тому слід якомога сильніше берегти себе. Ви будете відчувати тяжкість в душі, сумніви, переживання і невпевненість. Можливі зустрічі з людьми, які позбавляють вас енергії. Саме тому найправильніший варіант – не виходити з кімнати, не робити помилку, займатися тільки тим, що наповнює вас благодатними відчуттями.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua