fbpx
Суспільство
В Україні спростили порядок виїзду дітей за кордон

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ в українському медіацентрі.

З початком війни в країні були спрощені умови виїзду дітей за кордон. До війни, що перетнути кордон з дитиною, необхідно було мати паспорт дитини для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.

А якщо дитина виїжджає з одним з батьків або без батьків, наприклад з бабусею, то потрібно було мати дозвіл іншого з батьків або батьків, завірений нотаріусом, а свого часу вимагали ще завірення опікунською радою.

Після 24 лютого кордон дозволили перетинати дітям без закордонних паспортів або з простроченими паспортами та без наявності дозволу одного з батьків або батьків.

Як повідомила заступниця міністра внутрішніх справ, в УКраїні прискорили видачу документів для виїзду за кордон для дітей.

“Суттєво полегшили перетин кордону для дітей. Кожна дитина має можливість перетинати державний кордон в обох напрямках на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено, а також на підставі паспорта для виїзду за кордон її батьків чи законних представників, до якого внесено інформацію про цю дитину”, – сказала вона

Також батьками порадили в додатку “Дія” створити електронний паспорт дитини віком до 14 років.

Проте, варто зазначити, перед виїздом варто поцікавитись про правила перетину у прикордонників.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page