fbpx
Суспільство
В Україну за добу повернулися понад 37 тисяч осіб. Вчора український кордон на в’їзд і виїзд в цілому перетнули майже 49 тисяч осіб.

Протягом останньої доби понад 37 тисяч українців повернулися з-за кордону додому. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Державної прикордонної служби.

Добою раніше в Україну повернулися 18 тисяч громадян.

“Найбільше наших співвітчизників вчора поверталися, прибувши до кордону без транспортних засобів. Саме тому в пунктах пропуску суміжних держав фіксувалося значне скупчення людей, які очікували перетину кордону”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в аеропорту “Бориспіль” за добу було оформлено 5,5 тисяч українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами.

У Держприкордонслужбі стверджують, що у 39 тисяч осіб виміряли температуру і провели опитування про стан здоров’я. У двох зафіксували підвищену температуру.

“За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг і опитування про стан здоров’я більше 39 тисяч чоловік. Виявлено двох громадян України з підвищеною температурою тіла, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Україну з Німеччини за останні дні повернулися майже 5 тис. українських громадян після закриття кордонів.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що близько 17 тисяч громадян України, яких повернуть з-за кордону, пройдуть обсервацію.

Відзначимо, 27 березня Україна закрила кордони на в’їзд для всіх громадян. Президент Володимир Зеленський заявив, що про громадян, які залишилися за кордоном, будуть піклуватися дипломати.

Фото – cfts.org.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!