В Укренерго пояснили, чи скасовують відключення світла погодинні

По всій Україні запроваджують різні типи відключень електроенергії. Місцеві обленерго 7 областей повідомляють про застосування aвapійних відключень, а в Укренерго – про застосування графіків погодинних відключень на сьогодні.

Тому виникає питання, чи скасовують ці аварійні відключення погодинні. В Укренерго дали пояснення.

Енергетики пояснили, що aвapiйні обмеження були необхідні, оскільки збільшилося навантаження на енергосистему. У ранкові години споживання електроенергії було на 6,2% більше, ніж у минулу суботу, 29 жовтня, та на 4,4% більше, ніж учора.

У тому довелося запровадити екстрені відключення, щоб стабілізувати енергосистему. Проте це не означає, що віялових відключень не буде.

Сьогодні диспетчерський центр “Укренерго” був вимушений ввести додаткові обмеження у форматі аварійних відключень для всіх категорій споживачів у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях.

Наразі ремонтні та відновлювальні роботи тривають цілодобово.

Графіки відключення світла оприлюднюють місцева влада та розподільчі компанії. Сайти обленерго можна знайти у соцмережах Укренерго за цим посиланням.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.