fbpx
життєві історії
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Коли я познайомилася з Павлом, він був вже розлучений. Дружина знайшла собі, на її погляд, кращий варіант. Їх син залишився жити з матір’ю. Павло ніколи не забував про сина. Боло видно, як сильно він його любить. Я зустрічам не заперечувала, адже прекрасно розуміла, що хлопчику потрібний батько.

В один момент ми зрозуміли, що не можемо один без одного. Ми одружилися. Все було чудово, як і завжди. Через декілька місяців я зрозуміла, що чекаю дитинку. Та доля нам подарувала подвійне щастя. У нас народилися близнюки. Цій новині ми були неймовірно раді.

Та через деякий час, я дізналася, що колишня дружина Павла розлучилася з своїм новим чоловіком. І своєю інтуїцією я зрозуміла, що вона при зустрічах з Павлом намагається його повернути. А так, як він провідував сина частенько, свій план вона могла реалізувати дуже швидко. А ще мене насторожувало те, що моя свекруха стала на її сторону, і була б щаслива, якби її синок повернувся жити до колишньої невістки.

Я бачу як Павло любить наших діточок, та й про сина від попереднього щлюбу він не забуває, адже й сам виріс без батька і розумів, яке це відчуття.

Читайте також:СИН УЖЕ В АРМІЇ ВІДСЛУЖИВ. А ЧОЛОВІК ВСЕ РІДШЕ СТАВ З’ЯВЛЯТИСЯ ДОМА. ОДНА ПОЇЗДКА ЗА ОДНОЮ. МЕНЕ ЦЕ ВЖЕ ПОЧАЛО ДРАТУВАТИ: “ХІБА МОЖНА ВИТРИМАТИ ТАКЕ НАВАНТАЖЕННЯ? КУДИ НАЧАЛЬСТВО ДИВИТЬСЯ? ТАК І ДО БІДИ НЕДАЛЕКО – ПРАЦЮЄШ АДЖЕ НА ЗНОС!”. ЯКБИ Ж Я ТОДІ ЗНАЛА, ЩО ЗА МОЄЮ СПИНОЮ МІЙ ЧОЛОВІК ВЖЕ ДАВНО ВЕДЕ ПОДВІЙНЕ ЖИТТЯ

Але в якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території, без колишньої дружини. Так він не відчував себе винним перед дитиною.

Поступово ситуація змінилася, чоловік став багато часу проводити з нами, колишня дружина зрозуміла, що минулого не повернеш. І свекруха нарешті заспокоїлися, прийняла мене, як одну-єдину невістку. Все налагодилося. А все завдяки тому, що я вчасно відчула небезпеку і змогла побудувати стіну між своєю сім’єю і колишньою дружиною свого чоловіка.

Мудрості вам, дорогі жінки! Будьте здорові та щасливі!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook