fbpx
життєві історії
В Юлі, сестри моєї, недавно був день народження. Ресторан обирала сама свекруха, найелітніший в нашому містечку. Меню – на вищому рівні, також її рук справа. Все сама оплатила, але мало того, ще й золоті сережки в рожевій коробочці подарувала, і великий букет троянд. Я від Юлі старша на три роки, і ні такого чоловіка, ні свекрухи – не маю. Так важко було усім усміхатися на цьому дійстві, оскільки всередині мене бушував ураган заздрості

В Юлі, сестри моєї, недавно був день народження. Ресторан обирала сама свекруха, найелітніший в нашому містечку. Меню – на вищому рівні, також її рук справа. Все сама оплатила, але мало того, ще й золоті сережки в рожевій коробочці подарувала, і великий букет троянд. Я від Юлі старша на три роки, і ні такого чоловіка, ні свекрухи – не маю. Так важко було усім усміхатися на цьому дійстві, оскільки всередині мене бушував ураган заздрості.

Нас в сім’ї двоє, я і моя молодша сестра Юля. Мені 31 рік, я незаміжня, у мене немає дітей і навіть немає відносин. Ну, я поки що сконцентрована на роботі і кар’єрі, але вийти заміж і стати мамою все ж є в моїх планах.

Моїй сестрі Юлі 28 років і ось вже 4 роки, як вона в шлюбі. Та й не просто в шлюбі, а в щасливому шлюбі. Звичайно, можна сказати, що нікому невідомо насправді, що там твориться в чужій сім’ї за зачиненими дверима, але наскільки я знаю і бачу, то Юлі дуже пощастило з Романом. Роман добре вихований чоловік. Юля навіть пакета з магазину не носить, все робить Роман. Мало того, навіть не змушує її прибирати по дому і їжу готувати. Тобто Юля може в любий момент прийти з роботи і сказати, що у неї немає настрою їсти готувати або прибирати. Роман або викличе людину, або зробить сам.

Окремий момент про свекруху Юлі. Олена Миколаївна жінка дуже освічена і цілеспрямована. Вона давно розлучена, і повністю всю себе присвятила роботі. Завжди допомагає Роману з Юлею. Жодного разу, скільки не приїжджала в гості, не розповідала Юлі що і як робити.

Якщо щось і порадить, то тільки як подруга. А коли у Юлі був день народження, то все влаштувала Олена Миколаївна за свій рахунок. Сказала, що для такої невістки, як Юля, їй нічого не шкода.

Мало того, що все оплатила самостійно, так ще й подарунок який зробила – золоті сережки і оберемок рожевих троянд.

Я в душі ніби і рада за свою Юлю, як-не-як, але вона моя рідна сестра, але з роками я все більше і більше їй заздрю. Вона не така вже й красуня, а увірвала такого кавалера.

Порадьте, як впоратись з цією “чорною” заздрістю? Бо цей стан все більше і більше в мені наростає. В думках навіть деколи проскакує накапостити їй…

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!