fbpx
життєві історії
Валерій не хоче поки мати дітей, і я вважаю, що виною цьому всьому є його батьки. Річ у тім, що Валера ріс у багатодітній сім’ї. Батьки працювали, а він няньчив молодших. – Ти не уявляєш який це важкий труд! – Він ще сам був дитиною, але якщо менші потрапляли в халепу, “на килим” викликали Валеру. – І куди ти тільки дивився?, – говорили вони

Валерій не хоче поки мати дітей, і я вважаю, що виною цьому всьому є його батьки. Річ у тім, що Валера ріс у багатодітній сім’ї. Батьки працювали, а він няньчив молодших. – Ти не уявляєш який це важкий труд! – Він ще сам був дитиною, але якщо менші потрапляли в халепу, “на килим” викликали Валеру. – І куди ти тільки дивився?, – говорили вони.

Мене звуть Марічка. Мені 24 роки, а моєму хлопцеві Валері – 27 років. Ми зустрічаємось із Валерою вже два роки і хочемо стати на рушничок щастя.

Валера виріс у багатодітній сім’ї, і він у сім’ї старший. Окрім Валери у його батьків ще троє дітей: дві сестри та брат. З дитинства Валера наглядав за своїми сестрами та братом. Він їх і з садка забирав, і вечерю готував, і уроки разом із ними робив. Якщо з малюками траплялася якась халепа, то винили за це саме Валеру: “Куди ж ти дивився?”

Але Валерій на своїх батьків не ображається. Адже завдяки своїм батькам він уже міцно стоїть на ногах. Він вміє робити абсолютно все: і їсти готувати, і будь-яку річ відремонтувати. З ним зовсім не страшно. Багато наших друзів говорять про те, що майбутній дружині Валери дуже пощастить: що вона з ним буде як за кам’яною стіною. І я з цим повністю погоджуюся.

Тільки мені не подобається у Валері одне: те, що він не хоче дітей. Точніше, він не хоче їх на даний час. І взагалі, він хоче, щоб у нас була лише одна дитина.

– Знаєш, як важко з дітьми! Давай поки що поживемо для себе! Відпочиватимемо, подорожуватимемо і отримуватимемо задоволення від життя.

Валера не хоче заводити дітей у найближчі десять років. Він хоче, щоб ми з ним купили хорошу квартиру, щоб наша дитина мала свою кімнату. Він хоче, щоб ми краще впізнали одне одного і зрозуміли, чи буде нам добре разом.

Я згодна з тим, що приводити на світ дитину одразу після весілля все-таки не варто. Потрібно придивитися один до одного. Але не 10 років!

Я вважаю, що через 2-3 роки після весілля у нас обов’язково має з’явитися малюк. І я дуже хочу, щоб у нас була не одна дитина, а як мінімум – двоє дітей.

Я єдина дитина у своїх батьків і мені завжди було так сумно і самотньо. Я завжди хотіла, щоб у мене була сестра чи брат.

А Валера про другу дитину навіть чути нічого не хоче. Я сподіваюся, що він передумує, коли Боженька подарує нам малюка.

Тільки час покаже, як ми житимемо, і що нас чекає в майбутньому.

Фото ілюстративне