fbpx

Валерія та Йосип Пригожин повернулися в Москву після чуток про втечу

Поки російські зірки масово їдуть з Росії, дехто, навпаки, повертається в Москву. Чутки про свою втечу за кордон спростували Йосип Пригожин та Валерія.

Не всі знаменитості в Росії підтримують президента-диктатора Володимира Путіна, тому масово виїжджають за кордон. Подейкують, країну вже покинули Алла Пугачова та Максим Галкін, а також Земфіра та Рената Литвинова.

Нещодавно у Мережі активно обговорювали від’їзд співачки Валерії із чоловіком Йосипом Пригожиним до Ізраїлю. Казали, що подружжя теж вирішило втекти подалі від санкцій.

Проте, як виявилось, ніхто нікуди не втікав, а Пригожин просто вирішив відвідати рідню в Ізраїлі.

В Instagram Пригожин опублікував відео з Валерією з літака та розповів фоловерам, що вони з дружиною повертаються до Москви.

,,Ось і закінчився наш короткостроковий візит до Ізраїлю, дводенний експрес-візит. Акцентую увагу, були у мами, яку я не бачив вже дуже давно. Моїй тітці виповнилося 85 років, і для мене було важливо відвідати її. Можливо, я сподіваюся, що це було не востаннє. А зараз ми повертаємось у столицю нашої батьківщини, місто Москву, яку ми любимо та обожнюємо! А всім пліткарям хочемо передати велике привітання, як же ви задовбали різними чутками!” – висловився продюсер.

На підтвердження своїх слів Пригожин додав кілька фото зі своїми рідними.

Очевидно, Валерія вирішила зберегти всі свої контракти, зокрема з російським шоу “Маска”, порушення яких обійшлося б їй у кругленьку суму із шістьма нулями.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page