Валюха з серіалу “Свати” засудила “онуку” Ганну Кошмал та назвала її невдячною

Акторка Тетяна Кравченко, відома роллю Валюхи у серіалі “Свати” прокоментувала антивоєнну позицію своєї колеги за серіалом Ганни Кошмал.

Як відомо, Ганна Кошмал після того, як Росія розв’язала війну на сході України, припинила їздити до Росії. Востаннє Анна була в РФ на початку 2014 року.

Своїх колег із серіалу “Свати” Федора Добронравова та Тетяну Кравченко, які мовчать про війну, вона засудила і зазначила, що “вони дали великий ляпас всім українцям”.

Своєю чергою, Тетяна Кравченко, яка є уродженкою Донецька і грала Валюху, бабусю героїні Ганни Кошмал у серіалі “Свати”, назвала артистку “пiдлoю” і “нeвдячнoю”.

Про це у себе в Instagram розповів російський актор Станіслав Садальський. Він сказав, що якось після вистави, у якій грає разом з Кравченко, запитав її, за що Кошмал так їх критикує. На що Кравченко йому відповіла:

“Читаю: “Молода українська артистка зі “Сватів” включила своїх партнерів за фільмом Кравченко та Добронравова до списку ворогів… Запитую після вистави “Цвях сезону” Танюху: “За що вона тебе так?”.

“Чекати на подяку від цієї артистки – бeзглуздо, а бути їй невдячною – пiдлo. Коли вона захворіла, вся знімальна група переживала за неї, Федя (Федір Добронравов – актор) вночі повіз до швидкoї! Яка ж вона пiдлf”, – відповіла народна Тетяна Кравченко уродженка Донецька”, – розповів Садальський.

Зазначимо, раніше Ганна Кошмал розповіла, хто з акторів “Сватів” підтримав її, коли почалася війна. Як зізналася артистка, небагато у кого з її колег за серіалом, більшість з яких проживають в РФ, з’явилося бажання підтримати її. Лише двоє акторів написали Анні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.