fbpx

Василь не раз ходив наліво, але все це було не серйозно, і швидко закінчувалося. Я його пробачала, оскільки в нас з ним трійко дітей. Та з останньою дамочкою не все так просто. Мій чоловік бізнесмен. Всі його партнери вже знайомі з цією кралею. А нещодавно Василь і сам дав мені зрозуміти, що все з нею серйозно, він її не покине, але й від мене та дітей Василь йти не збирається

Василь не раз ходив наліво, але все це було не серйозно, і швидко закінчувалося. Я його пробачала, оскільки в нас з ним трійко дітей. Та з останньою дамочкою не все так просто. Мій чоловік бізнесмен. Всі його партнери вже знайомі з цією кралею. А нещодавно Василь і сам дав мені зрозуміти, що все з нею серйозно, він її не покине, але й від мене та дітей Василь йти не збирається.

Мені було двадцять, коли я мала вийти заміж. Я була ще дуже недосвідчена, наївна і любила свого майбутнього чоловіка. Василь на сім років старший і порівняно зі мною він був значно досвідченішим. Крім того, він мав кілька років успішного бізнесу.

У нас народилася донька, через рік – друга, а п’ять років тому – син. Я весь час вдома з дітьми. Ми живемо у великому будинку, який купили кілька років тому. Нам уже було тісно в квартирі, де ми жили раніше. Крім того, мати власний будинок – мрія мого чоловіка з дитинства.

Дитинство у Василя було доволі бідне, тому він самостійно пройшов шлях до того, де він є сьогодні. Чоловік є 100% власником процвітаючої компанії, яка розробляє програмне забезпечення для різних компаній. У нього кілька співробітників, але сам він дуже багато працює.

Я з дітьми дома. До цього я працювала в бібліотеці, маю освіту бібліотекаря. Але моя зарплата була мізерною, тому ми з чоловіком домовилися, що замість того, щоб платити няні та домробітниці, я сидітиму з ними сама. Син часто хворіє. Крім того, попереду ще багато роботи з будинком і городом. Мені це підходить, мені подобається бути з дітьми, я маю для них час, і мені не важко працювати по господарству чи поза домом.

Ми могли б бути щасливою і задоволеною сім’єю. Зрештою, так воно і є, але лише ззовні. Я все ще намагаюся стежити за собою, щоб не розчарувати чоловіка, але, на жаль, це марно. За час нашого шлюбу Василь мені не одноразово “наставляв роги”. Я навіть не пам’ятаю, скільки у нього насправді було “нових дам серця”.

Коли я про них дізнавалася, Василь ніколи не заперечував. Але він ніколи не розповідав мені, чому шукав задоволення деінде. При цьому наше життя досить різноманітне, нам завжди було весело разом, у нього не було приводу для таких “гульок”. Він ніколи навіть не зміг пояснити мені для чого все це робить. Кажуть, що його приваблює невідоме, але це ніколи не стосувалося мене та наших стосунків. Діти мене теж люблять.

Він ніколи довго не затримувався з тією чи іншою дамочкою. Принаймні так він мені говорив. Я йому вірила і зрештою пробачила. Тоді мій чоловік засипав мене подарунками, букетами та романтичними вечерями. Говорив, що любить тільки мене і ревнувати його марно. Це легко сказати, але важче зробити. Багато разів плакала, але все пережила через дітей. Діти завжди були щасливі і задоволені, тато їх любить, а вони його. Тим паче, куди б я з ними поділася, і хтозна, чи продовжили б діти жити зі мною…

Але зараз ми дійшли до ситуації, коли біля чоловіка з’явилася жінка, від якої він не збирається відмовлятися. Він сказав мені відразу, коли я дізналася про неї. Знову абсолютно випадково в кишені його куртки я знайшла чек на великий букет троянд. Не знаю чому, але я запитала Василя, де цей букет, чому він сховав його від мене. А він відповів, що його отримала його дівчина. Тоді він розповів мені про неї все без жодних вагань.

Вони знайомі кілька місяців, вона є представником компанії, якій його компанія постачає програмне забезпечення. Вона самотня, без дітей, і попереду у неї чудова кар’єра, над якою вона наполегливо працює. І це, здається, вразило мого Василя.

Це повна протилежність мене, я люблю свою сім’ю, я не могла уявити життя без дітей і будинку. Їй байдуже до дітей. Вона хоче бути успішною і не прив’язаною. Але іноді їй потрібен чоловік поруч. Мій чоловік сказав мені, що мені нічого не загрожує, що вона ніколи не замінить мене поруч із ним, мені не варто про це хвилюватися. Вона не хоче нас розлучати, вона просто хоче проводити час з цікавим, розумним і успішним чоловіком.

Вони вже кілька разів були разом у компанії, бізнес-партнери чоловіка її знають. І, на жаль, цього разу я повинна зрозуміти, він просто не розлучиться з нею.

Тепер від мене залежить, як я з цим впораюся. Я можу довіряти йому, що він ніколи не проміняє її на мене, але чи це точно? А якщо вона раптом вирішить, що хоче дітей і бажано з чоловіком, їй тридцять, у неї ще є час. Що тоді буде? Більш того, думка про те, що коли чоловіка немає з нами вдома, він може бути десь з нею…

Незважаючи на те, що у нього вже був роман з іншими жінками і не раз, мені завжди якось вдавалося придушити це в собі. Але тепер я знаю, що це інше, що крім мене у нього є ще одна. Він досі живе зі мною. Я теж не знаю, як би я могла жити без нього. В іншому місці мати інший дім. А як щодо дітей, як би ви це сприйняли?

Я не розумію, як маю дальше проживати своє життя?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page