fbpx
життєві історії
Василина з дитбудинку, але завжди знала чого хотіла, і з легкістю закінчила вищу освіту. У 18 років, як годиться, їй дали квартиру. У 27 років Василина зустріла галантного молодого чоловіка, як красиво він до неї залицявся! Не минуло й трьох місяців – і вони розписалися. Оскільки у Василини була своя квартира, переїхав Женя жити до неї. Пролунав дзвінок у двері, Василина відчинила, а там – купа народу і всі ошатні, з квітами з шампанським. – До моєї донечки свататися прийшли, а ти посидь тихенько в кімнаті або сходи кудись

Василина з дитбудинку, але завжди знала чого хотіла, і з легкістю закінчила вищу освіту. У 18 років, як годиться, їй дали квартиру.

Але Василина – розумна дівчинка, вирішила її здавати, і поки вчилася жила в гуртожитку. І на навчання, і на життя грошей вистачало. Закінчивши університет, вона влаштувалася на роботу, пройшла по кар’єрних сходах і отримала хорошу високооплачувану посаду.

У 27 років Василина зустріла галантного молодого чоловіка, як красиво він до неї залицявся! Не минуло й трьох місяців – і вони розписалися.

Оскільки у Василини була своя квартира, переїхав Женя жити до неї. Все було чудово, а потім не стало свекра дорога свекруха не переїхала жити до молодих.

У чоловіка була сестра, яка настільки часто гостювала у них, що Василині здавалося, Іра вже живе з ними.

Свекруха Василину недолюблювала, а з сина, разом з його сестрою, тягнула грошики. І щоб Василині від бюджету чоловіка нічого не діставалося, вмовила сина на роздільний бюджет. Василину це не засмутило, оскільки заробляла вона добре, їй на все вистачало і навіть залишалося частенько.

А ось і найцікавіше.

Сестра чоловіка Іра заміж зібралася, а, як відомо, нареченого запрошують на оглядини. Ось вони і вибрали для оглядин квартиру Василини.

В один із днів почувся дзвінок у двері, Василина відчинила, а там – купа народу і всі ошатні, з квітами з шампанським. Тут з кімнати виринула свекруха і крикнула: Василино, це до нас! Потім відвела невістку і сказала:

– До моєї донечки свататися прийшли, а ти посидь тихенько в кімнаті або сходи кудись поки що.

Василина втратила дар мови, але швидко отямилася і перепитала:

– Це ви мені зараз сказали?

Свекруха відповіла:

– А кому? Тут тільки ти! А син мій нам дозволив!

Василина пішла до вітальні. Голосно вимовила:

– Дорогі гості, ви зараз збираєтеся і йдете з моєї квартири! Ті, хто вас запросив, тут не господарі, а в нареченої някого свого житла і на обрії не видніється!

Гості розійшлися. Щоб не сидіти зі свекрухою і зовицею, Василина пішла по магазинам. Коли повернулася – ані чоловіка, ані його речей, ані свекрухи з Іриною в квартирі не було.

Чоловік не повернувся і подав не розлучення. Але Василина не засмутилася, лише подумала: «Все, що не робиться – все на краще!»

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page