fbpx
життєві історії
Василю важко було змиритися з вибором дружини, але він мовчав. Мовчав до пори до часу. Того дня Ірина як завжди повернулася з роботи пізно. Пройшовши в коридор вона помітила, що ні речей чоловіка, ні дітей – немає. Ірина ватними ногами пройшла на кухню, де її чекав “сюрприз”. Поруч з їх спільною світлиною була тарілка, прикрити рушничком

Василю важко було змиритися з вибором дружини, але він мовчав. Мовчав до пори до часу. Того дня Ірина як завжди повернулася з роботи пізно. Пройшовши в коридор вона помітила, що ні речей чоловіка, ні дітей – немає. Ірина ватними ногами пройшла на кухню, де її чекав “сюрприз”. Поруч з їх спільною світлиною була тарілка, прикрити рушничком.

***

З чоловіком Ірина жила давно, навіть встигли народити двійню, одні друзі заздрили, а інші відкрито посміхалися. В основному це були подруги, які були незаміжніми.

Сама ж Ірина відчувала себе щасливою, поруч люблячий чоловік і діти. Але дуже багато в її житті змінилося після того, як вона сходила на зустріч колишніх однокласників.

Жінка навіть уявити собі не могла, скільки зустріне там вільних і незалежних подруг. Вони будували кар’єру і марили про успішне заміжжя за багатого принца. У неї якось посмутніло на душі, адже вона цілими днями сиділа вдома, готувала і займалася вихованням дітей.

А хотілося більшого, частіше виходити на люди і бувати в суспільстві. Не роздумуючи, вона повідомила чоловіку, що буде шукати собі роботу.

Василь поставився до цього скептично, розраховуючи на те, що дружина покіпішує і заспокоїться. Але він помилявся, половинка Василя твердо вирішила, що піде працювати за фахом.

За освітою Ірина була менеджером, тому, розіслала своє резюме відразу в кілька агентств. Протягом тижня не було відповідей, Ірина навіть стала підозрювати, що її послуги не затребувані.

Чоловік же був радий, він сподівався, що дружина так і буде далі вести домашнє господарство. Але на наступний день їй зателефонували і запросили на співбесіду.

Потайки Василь зловтішався, але все ще смакував її провал на першому анкетуванні. Ірина повернулася ближче до вечора і розповіла про те, що її прийняли на роботу в офіс.

І тут все закрутилося: вона стала допізна затримуватися, в будинку вже не пахло гарячим борщем. Та й діти звикли до постійної відсутності матері.

Вихор подій закрутився так, немов у неї змінилася вся життя. І нові досягнення тільки попереду. Грошей, звичайно, в сім’ї додалося, але господарство занепадало.

Василь став відчувати дискомфорт, адже він звик, що дружина постійно вдома. А тепер самому доводиться готувати їсти, а заодно і за дітьми доглядати.

Через тиждень у Ірини на роботі змінився директор, тепер, замість літнього керуючого, з’явився молодий і цілком респектабельний власник фірми.

І Ірина одразу в нього закохалася, через кілька днів у них зав’язався роман. Василь до пори до часу нічого не підозрював, тим більше їй вдавалося майстерно маскувати свої відносини.

У зв’язку з цим її влаштовувало все: зустрічі, залицяння і буря емоцій. В якийсь момент Василь здогадався про те, що дружина йому зраджує.

Увечері, коли вона в черговий раз повернулася з роботи, в квартирі нікого не виявилося. Житло було порожнім, ні дітей, ні чоловіка. Скрізь порожні шафи, а її охоплювало почуття, що знаходиться в холодній камері.

Коли Ірина пройшла на кухню, то побачила там стопку свіжих спечених млинців. прикритих рушничком. Чоловік, після того, як вона стала працювати, навчився готувати безліч страв, в тому числі і випічку.

Поруч лежала записка, жінка швидко її розгорнула і прочитала “Краще б ти готувала”. Біля тарілки з млинцями лежала перевернута світлина, де її ніжно обіймав коханий.

Необов’язково, що нове життя підштовхує жінку до зради, можливо, що цьому сприяв і сам чоловік. А що ви про це думаєте?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page