fbpx
Шоу-бізнес
Вау! Такої красоти ХОЛОСТЯКА, українські красуні, ще не бачили: стало відомо за кого ж будуть боротися дівчата у 10 ювілейному сезоні романтичного шоу(фото, відео)

Вау! Такої красоти ХОЛОСТЯКА українські красуні, ще не бачили: стало відомо за кого ж будуть боротися дівчата у 10 ювілейному сезоні романтичного шоу(фото, відео)

Хто Холостяк 2020: оголошений герой нового 10 сезону проєкту. РадіоМаксимум

Телеканал СТБ розсекретив ім’я нового головного героя 10-го сезону романтичного реаліті “Холостяк”. Знайомтесь!

“Холостяк” 2020 стартує на екранах уже 6 березня. У ювілейному сезоні свою другу половинку шукатиме Макс – пілот і власник льотної школи в Маямі.

Читайте також:Я ПОВЕРТАВСЯ ДОДОМУ З ВІДРЯДЖЕННЯ ТРОХИ РАНІШЕ, НІЖ ПЛАНУВАВ. БУЛО ЗА ПІВНІЧ, І Я ВЗЯВ В АЕРОПОРТУ ТАКСИСТА, ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИТАВШИ ЙОГО, ЧИ НЕ ЗАХОЧЕ ТОЙ БУТИ МОЇМ СВІДКОМ. Я ВІДЧУВАВ, ЩО У ДРУЖИНИ Є КОХАНЕЦЬ, І ХОТІВ ЗЛОВИТИ ЇХ НА ГАPЯЧОМУ

Це впевнений, харизматичний, професіонал своєї справи, а також той, кого так довго шукали на місце головного героя 10-го сезону. Нагадаємо, що зйомки реаліті перенесли на 3 місяці, адже не могли знайти ідеальну кандидатуру.

“Йому не страшні стихії. Він ставить собі захмарні цілі й досягає їх. Він багато років йшов до своєї мрії – підкорити небо за штурвалом літака. А тепер він хоче літати на крилах любові”, – описують холостяка автори програми.

Related Post

facebook