fbpx
Суспільство
Важливі нововведення: українцям пояснили, що робити зараз з кредитами та комуналкою

Важливі нововведення: українцям пояснили, що робити зараз з кредитами та комуналкою.

Отже, українці навіть в умовах війни повинні платити за комунальні послуги, банківські кредити та послуги, пише видання Depo.ua.

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони спростував інформацію про те, що цього не потрібно робити.

Як повідомляє джерело із посиланням на повідомлення відомства, насправді воєнний стан не звільняє громадян від плати за комуналку, але пеня і штрафи дійсно не нараховуються.

Також більшість українських банків ініціювали відтермінування сплати за позиками до червня. Але це не означає, що плату за кредитами скасували взагалі.

Водночас оператори мобільного зв’язку значно збільшили кредитні ліміти на розмови та інтернет і відтермінували їхню сплату, щоб жоден українець не втратив доступу до важливої інформації.

Смс-повідомлення з попередженнями про відключення мобільного зв’язку чи нарахування штрафів за кредити або комуналку через несплату не підтвердилися. Тому у Центрі протидії дезінформації закликали довіряти лише перевіреній інформації.

Тобто, якщо у вас є можливість вчасно платити за комуналку і кредити – краще платіть.

А ось у Маріуполі на даний час, за даними цього ж видання, комунальні платежі за лютий скасували взагалі. А ось мешканцям Дніпра дозволили сплачувати за комуналку “за можливості”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.