fbpx
Цікаве
Важливі прикмети про хрещення дитини, які варто знати. А вже вірити чи ні – ваша справа. Але наші мудрі предки з ними рахувалися.

Хрещення дитини для багатьох з нас –  важливий ритуал, і підійти до нього варто з особливою увагою і обережністю.

До хрещення дитини

За традиціями, до хрестин дитину небажано нікому показувати.

Це пов’язано з тим, що малюк ще зовсім беззахисний перед злою енергетикою, яку випромінюють багато людей. Багато хто вважає, що навіть погляд сторонньої людини зі злими намірами може бути чреватий порушенням сну або підвищеною температурою.

Тому до хрещення батьки намагаються заховати новонародженого від чужих очей. Вони накривають коляску і не виставляють фото в соціальні мережі. Також на хрестини потрібно одягнути дитину в усе новеньке – це закликає щастя і благополуччя.

Після хрещення дитини

Після обряду в оселю малюка повинні внести хресні. Якщо з часом хресні не беруть участі в житті дитини, то батьки можуть охрестити її повторно. В такому випадку мати повинна передати через вікно дитину (машини, наприклад). Крім цього, бажано дати нове церковне ім’я для малюка.

Хрещені не повинні заводити відносин один з одним. Забороняється також прати речі малюка, в яких його хрестили. За традицією, їх слід надягати йому тоді, коли він хворіє.

Під час хрещення

За правилами, батьки не повинні брати участі в хрещенні дитини. Саме тому вони мають залишатися за межами церкви, чекаючи малюка по ту сторону. Хрещені ж батьки повинні тримати дитину на своїх руках перед вівтарем.

Фото – ілюстративне, ivona.bigmir.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page