fbpx
Суспільство
Важливо: чому дитині треба дозволяти сидіти в інтернеті. Ось чим корисна світова мережа:

Чому не можна забороняти дитині сидіти в інтернеті.

Більшість батьків думають, що зможуть захистити своїх чад від інтернету до повноліття, але це зовсім не так. Так, до 3 років краще не давати дитині гаджети, проте потім потроху вводити корисний контент можна і навіть потрібно. Дитину потрібно пристосовувати до сучасного світу, адже інтернет – дуже важливе джерело інформації.

Технології входять в наше життя, і захищати від них дітей може бути небезпечно для їх розвитку та адаптації до цифрового суспільства. Однак, багато школярів сприймають смартфони і комп’ютери виключно як ігрушку. Задача дорослих – навчити підростаюче покоління використовувати гаджети для пошуку інформації та навчання. (За матеріалами)

Тільки вам, як батькам, потрібно враховувати наступне:

ви повинні контролювати дитину;

ви повинні підбирати контент;

ваше завдання – контролювати час;

вам слід вибирати розвиваючі мультфільми, програми та додатки.

Читайте також: ТОНЯ ВИЛИЛА НА СЕБЕ ВІДРО ХОЛОДНОЇ ВОДИ ЩОБ ОСТАТОЧНО ПРОКИНУТИСЯ І УСВІДОМИТИ ВЧОРАШНЮ НОВИНУ: ВОНА В 11 КЛАСІ, ЇЙ 16-ТЬ І ВОНА ВАГІТНА. А БАТЬКО Ж, ПЕВНЕ, ОТОЙ ТУРОК БАШКУРТ З МАРМАРІСУ… ОТ У ЩО ВІДПОЧИНОК “ВИЛИВСЯ”. ТА РІШЕННЯ ТОНЯ ШВИДКО ПРИДУМАЛА.

Але з часом вам потрібно навчити дитину шукати потрібну інформацію серед безлічі джерел.

Важливо, щоб діти знали правила безпеки в мережі – це стосується і спілкування в соцмережах, і контенту для дорослих, і даремних ігор.

Намагайтеся дивитися телепрограми або фільми разом зі своєю дитиною – під час перегляду ви зможете відповідати на всі питання, які по ходу будуть виникати у дитини.

Гармонійного розвитку вашим діткам!

You cannot copy content of this page