fbpx
Світ
Вчені розкрили таємницю Гробниці Христа

Вік гробниці встановили за допомогою оптичного датування.

Гробницю, де нібито перебувало тіло Ісуса Христа, побудували через 300 років після його cмepтi, повідомляє National Geographic.

Вік гробниці встановили за допомогою оптичного датування, яке дозволяє дізнатися коли мінерал міститься у вапняку в останній раз перебував на світлі.

Результат дослідження показав, що плита була виготовлена ​​близько 345 року н. е., після закінчення правління римського імператора Костянтина Великого.

Читайте також: ЗВОРУШУЄ ДО СЛІЗ: МЕРЕЖУ ВРАЖАЄ ВІДЕО СОБАКИ, ЯКИЙ ДО ОСТАННЬОГО БOPEТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ

Згідно з легендою, гробницю в 327 році виявила мати Костянтина Олена і заснувала на цьому місці храм Гробу Господнього.

Нагадаємо, за багато століть гробниця Ісуса Христа так і не зазнала змін, вона залишилася неушкодженою, проте вчені поки не можуть сказати з упевненістю, що це справжнє місце його поховання.

За словами археолога Фредріка Хіберт, місцезнаходження гробниці так і не змінилося.

“Ми не можемо сказати на 100%, але це схоже на візуальне доказ того, що місцезнаходження гробниці не змінилося з плином часу – те питання, над яким вчені та історики думали десятиліттями”, – зазначив археолог.

При цьому колишній головний археолог Єрусалима Дан Бахаті заявив, що не можна з повною впевненістю заявити про справжність цього місця як місця поховання Христа. Втім, за його словами, “немає іншого об’єкта, щодо якого можна було б заявляти це хоча б з тими ж підставами”.