fbpx
Цікаве
Вчені визначили, з якими чоловіками жінки щасливі

У дослідженні взяли участь 113 молодих пар у віці 20 років, які проживають в Далласі, повідомляє Сегодня.

Американські вчені досліджували питання, як відносини залежать від краси чоловіки в парі, пише Platforma.

За їхнім висновком, некрасиві чоловіки гарантують більш міцний зв’язок в сім’ї.

Вчені з Університету штату Флорида стверджують, що відносини будуть міцнішими, якщо жінка зустрічається з негарним чоловіком. При цьому одним з факторів, що впливають на тривалість відносин, є висока сeксyальна активність таких чоловіків.

Читайте також: “Хто виводив дітей? Їх забули!”: з’явилося мoтoрошне відео з батьками загублених дітей

У дослідженні взяли участь 113 молодих пар у віці 20 років, які проживають в Далласі. Кожного з чоловіків сфотографували, після чого оцінили привабливість його обличчя і тiла. За допомогою анкетування вчені також проаналізували, як часто добровольці сиділи на дієті і взагалі намагалися залишатися в гарній формі. Після цього фахівці досліджували відносини.

Виявилося, що, якщо жінка зустрічалася з красивим чоловіком, то вона частіше сиділа на дієті, могла піддаватися дeпресії, незадоволеності собою і, як наслідок, особистим життям. В результаті такі шлюби розпадалися частіше.

Читайте також: У Києві пенсіонери солідолом зіпсували дитячий майданчик, бо їм не подобались ігри і сміх

“Результати показують, що наявність фізично привабливого чоловіка може мати негативні наслідки для дружин, особливо якщо ці дружини самі не особливо привабливі, – каже одна з авторів роботи Таня Рейнольдс.

З іншого боку, якщо чоловік був менш привабливий, то пара виявлялася щасливішою.

Крім того, в цьому випадку на сімейні відносини часто позитивно впливала висока сeксyальна активність не дуже красивого чоловіка, а також його допомога в домашніх справах і регулярні подарунки.

facebook