fbpx
Суспільство
Вчені знайшли заміну фарбам: як безпечно поміняти колір волосся

В експерименті, який вчені провели з волоссям кольору платиновий блонд, нове фарбування витримало 30 циклів миття шампунем.

Фарбування волосся – процедура популярна, але небезпечна. Британський професор Кефах Мокбель повідомляв, що регулярно фарбують волосся жінки на 14% частіше стикаються з раком грудей.

Тепер же безпечно пофарбувати волосся допоможе графен. Про нової технології повідомила група американських вчених з Північно-Західного університету Іллінойсу.

Вони розробили альтернативну, більш безпечну і екологічну методику по фарбуванню волосся.

Читайте також: ВИХІДНІ ДНІ НА ВЕЛИКДЕНЬ-2018: НАЗВАНІ ДАТИ

Більшість фарб для волосся ушкоджують волосся, так як барвник проникає під кератіновие лусочки волоса за допомогою агресивних реагентів. А барвники, не проникають всередину волоса, швидко змиваються.

Вчені пропонують фарбувати волосся, покриваючи їх шарами графена – матеріалу, який являє собою грати атомів вуглецю товщиною в один атом.

Вони стверджують, що на відміну від звичайних комерційних фарб покриття графеном не містить токсичних речовин, не псує волосся і навіть не дозволяє волоссю “електризуватися”.

Графен наноситься на волосся за допомогою спрею, потім волосся потрібно розчесати і висушити. Таке фарбування тримається довго. В експерименті, який вчені провели з волоссям кольору платиновий блонд, темне графенових фарбування витримало 30 циклів миття шампунем.

Але є один дуже важливий момент – фарбувати волосся графеном можна лише в темні відтінки – чорний, каштановий, темно-русявий.

Джерело.

facebook