fbpx
Цікаве
Вчені зробили відкриття: чим більше ви спілкуєтеся з мамою та бабусею, тим довше вони…

Відкриття: чим більше ви спілкуєтеся з мамою і бабусею, тим довше вони проживуть! Не так давно вчені Каліфорнійського університету провели досить цікаве дослідження.

Проблема різниці поколінь завжди існувала і буде існувати. Часто діти не знаходять спільної мови з батьками, а бабусі й дідусі зі своїми рідними онуками. Це нормально, адже всі живуть в абсолютно різних умовах, мають інші уявлення про світ.

Але насправді багатьом з нас варто якомога більше часу проводити зі своїми батьками або навіть прабатьками. Як правило, представникам дорослого покоління абсолютно не вистачає уваги з боку дітей або онуків. Це негативно позначається не тільки на моральному стані, але і здоров’ї.

Не так давно вчені Каліфорнійського університету провели досить цікаве дослідження.

Всього в ньому взяло участь приблизно 1600 чоловік, їх середній вік становив 71 рік. Самотні люди були виведені в окрему групу. І виявилося, що серед них срочене життя і кількість захворювань набагато вище, в порівнянні з тими, у кого є увага близьких і родичів.

Саме завдяки спілкуванню, любові і інтересу до їх життя люди похилого віку відчувають себе набагато краще.

Вони рідше хворіють і довше живуть, бо розуміють, що вони дійсно цікаві і потрібні, що про них хочуть піклуватися. Тому дослідники порадили проводити якомога більше часу зі своїми близькими людьми похилого віку.

Звичайно, далеко не завжди з ними досить просто знайти спільну мову. Іноді різниця поколінь може спровокувати серйозні конфлікти і непорозуміння між найближчими і рідними людьми. Але ж потрібно розуміти те, що людям похилого віку дуже не вистачає уваги!

Давайте просто зайвий раз зателефонуємо татові, мамі, бабусі чи дідусеві і нагадаємо про те, що їх люблять і оберігають.

Це допоможе їм посміхнутися і відчути себе набагато краще! Це займе максимум 5 хвилин часу, зате подарує безліч позитивних емоцій тим людям, які так сильно їх потребують!

Джерело – https://factsinter.com

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, noi.md

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!