fbpx
Суспільство
Вченим вдалося розкрити секрет багатства: у чому ж насправді криється причина

Вчені дізналися, яку саме роль при досягненні успіху відіграє сприятливий збіг обставин. Для того, щоб стати багатим і успішним, потрібно і талант, і зусилля, і везіння.

Італійські вчені з Катанійского університету в Сицилії вирішили з’ясувати, яким саме має бути співвідношення цих “компонентів” і яку саме роль при досягненні успіху відіграє сприятливий збіг обставин.

Фахівці створили комп’ютерну модель суспільства, що складався з тисячі чоловік. Рівень інтелекту, таланту і початкового добробуту, а також обставини примноження свого багатства у цих “персонажів” були різними.

Модель повинна була продемонструвати, чи стануть найрозумніші і найталановитіші одночасно найбагатшими і успішними протягом 40 років. Так виявилося, подібного не сталося ні з одним з найбільш “перспективних” персонажів.

Читайте також: HEЙМOВIPНE ВІДЕО: ЗА 10 ХВИЛИН ПОКАЗАЛИ 14 МЛРД РОКІВ ІСНУВАННЯ ВСЕСВІТУ

Як стверджують вчені, роль здібностей, знань та доданих для успіху зусиль недооцінювати також не варто, однак, як випливає з отриманих результатів, найбільш успішними і багатими стають не найрозумніші, а самі щасливі, а ті кому щастить рідко, навпаки, мають невисокі шанси на успіх всупереч всім старанням.

Втім, фахівці схильні вважати, що навик “зловити” свій шанс і можливість розвинути кожен (навіть випадкових) успіх, щоб витягти з нього максимум, залишаються об’єктивно цінними навіть з урахуванням отриманих результатів.

Фахівці вважають, що роль удачі не варто недооцінювати, оскільки саме по собі це усвідомлення підвищує шанси, що талановитих людей будуть оцінювати по їх навичкам, а не попереднім успіхам.

На даний момент дослідження не було опубліковано в рецензованому науковому виданні.

Джерело.

Related Post

facebook