fbpx
життєві історії
Вчора брат з нареченою залишилися у нас. Мама ще прибирала після вечері на кухні, а я проходила повз кімнату Олега і ненароком почула розмову брата з Інною. Виявилося, що ми з мамою не даремно недолюблюємо обраницю Олега. Брат говорив, що більше не має наміру платити за неї, нехай це роблять її батьки

Моєму брату Олегу 26 років, він зустрічається із дівчиною і збирається одружитися з Інною. Ми з мамою, чесно кажучи, обраницю брата трохи недолюблюємо. А тепер виявилося, що і не дарма. Сподіваємося, Олег і сам зрозуміє, що вона йому не пара.

Інна розлучена, дітей немає. Вона часто мвняє місця роботи, а зараз взагалі не працює і живе на гроші брата, каже, що їй обіцяли місце у якійсь там крутій відомій компанії.

Вона часто приходить до нас з Олегом, а вчора, як я вже сказала, залишилася ночувати у нас.

Мама ще прибирала після вечері на кухні, а я проходила повз кімнату Олега і ненароком почула розмову брата з Інною. Виявилося, що ми з мамою не даремно не долюблюємо обраницю Олега.

Почувши їхню голосну розмову, я підкралася до дверей і підслухала. Так я дізналася, що Інна має борги і брату не сподобалося, що вона знову хоче взяти кредит. Брат говорив, що більше не має наміру платити за неї, нехай це роблять її батьки.

Ось тепер я весь час думаю, чи треба говорити мамі про те, що я почула. Звичайно, якщо скажу, це не сподобається Олегу. Мені лише 14 років, сама себе захистити я не зможу, а від брата дістанеться, якщо він дізнається, що я відкрила їхню таємницю мамі. Але я не хочу, щоб брат платив чужі борги, коли нам і самим ледве вистачає на життя, мама працює на двох роботах. Як мені бути?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com