fbpx

Вчора було День народження у моєї донечки – ось такий подарунок приніс нам Новий рік 11 років тому! Але я виставила за двері незнайому дитину з дочкиного дня народження, адже дівчинка навіть подарунка не принесла заради пристойності. Вже за годину до моїх дверей з воланнями стукала якась жінка

Вчора було День народження у моєї донечки – ось такий подарунок приніс нам Новий рік 11 років тому! Згадую, як ми тоді всі раділи! Та й зараз День народження Улянки для нас більше свято, ніж сам Новий рік.

Але я виставила за двері незнайому дитину з дочкиного дня народження, адже дівчинка навіть подарунка не принесла заради пристойності. Пояснб свій вчиенок.

Минулого року ми з чоловіком вирішили влаштувати дитячий день народження поза домом. Зарезервували столик у милому кафе та запросили аніматора. Діти були просто захоплені. Але свято влетіло нам у копієчку.

Тому цього разу я подумала, що зможу і вдома створити святкову затишну атмосферу. До того, ж я дуже люблю готувати і заздалегідь озброїлася новими рецептами цікавих страв.

Я продумала все до найдрібніших деталей. Сама зробила декорації, спекла домашній торт, прикрасивши його улюбленими свіжими ягодами моєї дочки. Звичайно ж, запросила на свято найближчих друзів Улянки. Я була певна, що день народження пройде чудово. Але не все пішло за планом.

Остання із запрошених дівчаток привела із собою подругу, яку ніхто не знає. Виявилося, що вона навчається у паралельному класі, і моя дочка її вперше бачить. Зрозуміло, Улянка зовсім не хотіла, щоб ця дівчинка була присутня на її святі. Тим більше, вона навіть не спромоглася принести хоча б символічний подарунок.

Звісно, я розумію, що це не головне в наш непростий час. Але 11-річній дитині дуже хочеться, щоб друзі привітали її. Тільки ця непрохана гостя не були їй ні подругою, ні приятелькою. Я бачила, що донечка засмутилася. Тож вирішила виставити незнайому дівчинку і чемно попросила її йти собі додому.

Вже за годину до моїх дверей з воланнями стукала якась жінка. Вона виявилася матір’ю цієї дівчинки:

– Ви у своєму розумі?! Як можна виставити дитину за двері зимою та ще й у такий час? Вона опинилася у незнайомому районі зовсім сама. Ви ж мати! Розуму нема! А якби з вашою дитиною так вчинили, як би ви відреагували?

Ця панянка підняла на вуха весь під’їзд. Я намагалася їй все пояснити, але вона не вгамувалася. За її логікою, я була зобов’язана терпіти чужу мені людину у своєму будинку. Але чи це нормально? Цю жінку зовсім не збентежило, що її дочка йде у гості до незнайомих людей, ще й на день народження, без найменшого подарунка!

Може, не всі мами мене зрозуміють, але я в першу чергу дбаю про свою дитину. І мені зовсім не хочеться, щоб моя улюблена донька сиділа, насупивши носа, на своєму ж святі. Чужа дитина – не моя відповідальність!

Я стоїчно витримала 5-хвилинну сцену цієї дамочки і зачинила перед її носом двері. А як би ви вчинили на моєму місці у подібній ситуації? Прийняли б цю дитину?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page