Моя сусідка дивна жінка. В неї не все, мабуть, добре зі слухом, інколи буває таке, я їй говорю якусь інформацію, а вона зовсім по іншому може вже переказати другій сусідці. Я їй завжди говорю, що не дочуєш, Ольго, то придумаєш.
З чоловіком ми живемо вже більше тридцяти років, з однієї сторони будинку живе моя сусідка Леся, а з іншої в мене поле і вже за полем живе Ольга.
Колись в молоді роки ми були подругами, ходили разом на танці, гуляли вечорами, як то молодь. Та коли повиходили заміж то поступово наші відносини переросли більш по-сусідськи.
Життя у Ольги було дуже важке, чоловік її рано відійшов у вічність і вона сама залишилась з двома діточками на руках.
Важкі були часи для всіх в той час, та для неї, мабуть, більше від усіх. Адже відповідальність на ній лежала дуже велика. Ольга в той час працювала на швейній фабриці, працювала в дві зміни, щоб забезпечити двох доньок.
А ті, як повиростали тепер, то рідко згадують про маму. Познаходили собі кавалерів і живуть у Львові. Тому іноді складається враження, що Оля зла на цілий світ, за життя, яке в неї склалося.
Їй не можливо деколи навіть зробити зауваження, адже вона все болісно через себе пропускає. Стає розлюченою, і зі злості інколи наговорить зайвого.
Вчора мій син їхав в місто за продуктами у великий супермаркет і на базар. Тож я вирішила зателефонувати Олі, можливо вона захоче теж поїхати, собі чогось прикупити.
Та Ольга мене погано почула, бо відразу перетелефонувала Лесі і сказала їй, що я говорила, що вона скупа для себе. Звісно ж, мене це сильно розсмішило і я Лесі пояснила в чому річ, і як все було насправді.
Та все одно прийшлось іти до Олі додому і виправдовуватись, що я так не говорила. Зазвичай ми згодом сміємося разом, коли порозуміємось.
Так було і цього разу, бо на ринок ми цілу дорогу мали з чого посміятись. Та ці дофантазовування Ольги добре непочутої інформації, інколи відштовхують людей він спілкування з нею.
Ми вже з Лесю неодноразово возили її по лікарях, та причина більш в її емоційному стані. Чомусь вона весь час чекає якогось каверзу.
Хоч, мабуть, ні в кого і на думці немає, щоб її чимось образити.
Як допомогти сусідці? Таке питання нас з Лесею мучить вже багато років.
Можливо, тут ми знайдемо якусь пораду! Наперед дуже вам вдячні.
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором