fbpx
життєві історії
Вчора подзвонила свекруха і сказала, щоб ми допомогли їм виплачувати кредит, який вони брали на покупку автомобіля. Я ж відповіла, що грошей у нас немає, і ми ледве-ледве платимо свої борги. Тут свекруха несподівано й заявила, що вона могла б продати нашу квартиру, але віддала її даром, а ми навіть допомогти їм не хочемо

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я була неймовірно щаслива, коли після весілля батьки чоловіка подарували нам квартиру, вона залишилася від бабусі. На такий подарунок я й не розраховувала. Та радість трохи притихла, коли я побачила зовсім запущену квартиру зі старою сантехнікою, меблями і обдертими шпалерами. Житло вимагало неймовірно дорогого ремонту, який ми не могли, на даний час, собі дозволити, працюємо двоє в державних установах, зарплати невеликі, самі розумієте.

Читайте також:НА ВИПИСКУ З НИХ НІХТО НЕ ПРИЙШОВ. ЧОЛОВІК ТЕЛЕФОН ВІДКЛЮЧИВ. СВЕКРУХА ПОСЛАЛАСЯ НА ТЕ, ЩО СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МОЛОДШОГО СИНА І ПРИЇДЕ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ У СПРАВАХ, ЗАОДНО І ПЕРЕНОЧУЄ. НА НАРОДЖЕННЯ ВНУЧКИ СВЕКРУХА ПОДАРУВАЛА НЕЗНАЧНУ СУМУ (ЯКУ Я ВІДРАЗУ Ж ЗАКИНУЛА НА КРЕДИТ) І РУШНИК

Вирішили взяти кредит, трохи допомогли грошима мої батьки. Зараз ми вже живемо в нормальній квартирі, виплачуємо борги, економлячи буквально на всьому. Але все одно задоволені, що є свій кут, та ще й такий затишний, адже все робилось так, як хотіли того ми.

Але вчора подзвонила свекруха і сказала, щоб ми допомогли їм виплачувати кредит, який вони брали на покупку автомобіля. Я сказала, що грошей у нас немає, і ми ледве-ледве платимо свої борги. Тут свекруха несподівано сказала, що вона могла б продати нашу квартиру, але віддала її даром, а ми навіть допомогти їм не хочемо.

Я не очікувала такого повороту і тепер не знаю, що робити. Чоловік теж здивований, каже, що це її вітчим налаштував проти нас.

Справа в тому, що свекруха дала нам два тижні, щоб ми подумали, а потім вона нас виселить і здасть квартиру в оренду. Квартира ж то оформлена на неї, нам навіть в голову не могло прийти, що все так може повернутись, хоча спочатку чоловік просив, щоб вона переоформила квартиру на нього, але його мати відмовилася, сказавши, що у неї є, де жити, і виганяти вона нас не збирається.

Та вийшло зовсім не так! Ми вклали чималі гроші в ремонт, ще й розплачуємось по-сьогодні, а тепер нам пропонують платити або виселятися. Я боюся, що ми заплатимо їй необхідну суму, а через якийсь час до нас знову будуть претензії, адже власником як і раніше залишається свекруха.

Що робити? Я в розгубленості, вже другу добу не сплю. Що буде далі, лише одному Богу відомо.

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

You cannot copy content of this page