fbpx
життєві історії
Вчора приятелька розповіла, що її зять приїхав з заробітків. Насамперед він заїхав до мами, залишив валізу з речами, гроші, помився там, поголився, почистив пір’я, виспався і через два дні прийшов до родини “на пару годинок”. У наступні місяці він на утримання дітей коханій дружині аж по 10 000 перераховував, що б не жирували, бо нічого розпещуватися

Вчора приятелька розповіла, що її зять приїхав з заробітків. Насамперед він заїхав до мами, залишив валізу з речами, гроші, помився там, поголився, почистив пір’я, виспався і через два дні прийшов до родини “на пару годинок”.

Благодійник приніс дітям цукерки і фрукти, віддав борги, яких сам же і набрався перед поїздкою. Дружині приніс шарф і шапку. Це щось на кшталт новорічного подарунка.

Його дружина з двома дітьми в декреті, меншому року немає, живе з дітьми у своїх батьків. Раніше вони жили на орендованій квартирі, але глава сімейства поїхав ще в червні на заробітки, родині не залишив ні копійки, перші гроші  перевів на карту дружини через місяць. Вона від таких щедрот зібрала дітей і до батьків.

У наступні місяці він на утримання дітей коханій дружині аж по 10 000 перераховував, що б не жирували, бо нічого розпещуватися.

І ось люблячий чоловік і батько повернувся на зимові свята, аж на місяць, додому. До тещі з тестем, де живе його сім’я, він на цей час пожити йти не хоче. Квартиру знімати для сім’ї на час свого приїзду теж не збирається, не бачить сенсу, дружині і дітям добре і ситно у її батьків живеться. До своїх батьків сім’ю теж перевозити хоча б на час не збирається. А навіщо? Діти галасливі, бігають, стрибають, а йому відпочити треба, пан важко працював.

Приятелька зателефонувала свасі з питаннями і розпитуваннями. Та відповіла, що в “чужу” сім’ю лізти не збирається, син дорослий, хай сам вирішує.

Ключове слово в усьому цьому, як мені здається, “Чужа” сім’я.

Так ось… Прийшов тато цей до дітей, а вони від нього ховаються. Старшій дитині 3 з половиною роки, тата не бачила півроку. Як себе повинна вести дитина? Природно, з розбігу кидатися на шию. Менша, як побачила тата з простягнутими до неї руками, тут же зі сльозами сховалася за маму. Коротше, діти визначили батька в розряд чужих дядьків.

Що б зробив розумний батько, який скучив за своєю дружиною і діткам? Правильно! Знайшов би слова, жести, проявив би терпіння, шукав варіанти дружби, довіри, любові.

Що зробив цей тато? Накричав на дружину, що це вона винна, це вона налаштувала дітей проти нього, грюкнув дверима і пішов. Пішов і загубився аж на дві доби. З друзями, а добрі люди донесли, що друзі були обох статей, відпочивав. Він втомився, він працював. Дружина – залізний кінь, вона не втомилася за цей час.

Днями “я не надовго, максимум на півгодини” забіг. Правда, дав 500 доларів “дітям на сосиски”. Молода жінка, поки чоловік з’явився, на радощах вирішила якось батька з дітьми здружити та в сім’ю повернути, але залишилася невтяпною і ще невідомо ким.

Одним словом, веде себе дорослий мужик так, як ніби йому 20 і він голодний прийшов з армії до мамки і по дівкам.

На питання про гроші грубить, каже, що дружині гроші не потрібні і він більше не дасть. Якщо треба більше, то нехай дружина йде працювати йде або підробляє вечорами…

Приятелька каже, що дочка піде подавати на розлучення, на аліменти, буде планувати майбутнє без нього.

Але ж які плани будував перед поїздкою на роботу, які мрії були? І квартиру обіцяв, і море, і відпустку, і шубу, і дачу, і сережки з діамантами і колечки з браслетами в коштовному камінні, а на ділі все виявилося інакше.

І бабуся, мати його, то до дітей і в вихідні бігала, і серед тижня забігала, а як син приїхав, так жодного разу і не зайшла.

Приятелька каже, що без нової жінки тут не обійшлося…

Не можна мужиків надовго з дому відпускати. Навіть порядні розпускаються.

А жінка? А що жінка? Штамп в паспорті, не на лобі ж, ще нікому не заважав, та й дружина не стіна…

Це у жінки сім’я. А мужик зібрав своїх дітей в штани, почухав через кишеню і пішов далі.

Ось такі новорічні подарунки бувають…

Шкода мені прияткельку і її дочку з дітьми. Але й порадити нічого.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook