fbpx
життєві історії
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко

Не так давно розлучилася, проживши в шлюбі 5 років.

Ініціатива була моєю. За матеріалами

Головна причина – ми з сином завжди були на останньому місці рейтингу його життя – спочатку батьки, потім друзі, потім знайомі, незнайомі, а далі і до нас черга доходила.

Завжди розраховувала тільки на себе, тому що не раз чула: «Твої проблеми – це твої проблеми».

Моя думка ніколи не грала ролі.

Зате претензій багато дуже було. (Ні, він не завжди був таким.

Став змінюватися, коли пішов працювати з офіційною роботи «в гаражі», де завів нове коло спілкування і, мабуть, змінив світогляд).

Останні рік-два просто мовчала, а потім настала та межа і я зважилася на розлучення. Скільки гидот я почула від нього і його сім’ї (хоча до цього мене «любили») … Потім покаяння, визнання в любові.

Ні, не подумайте, не повернулася, але пробачила. Нормально спілкувалася.

Читайте також:«ЩO? ТИ ХТО ТAКА ТУТ? ПРИБИРАТИ МЕНЕ ЩЕ ЗМУШУЄШ. ЗНАЧИТЬ ТАК, ПРИБИРАТИ ТИ САМА БУДЕШ, ВСІ ДНІ, МАТИ МОЮ НЕ ЧІПАЙ. ТАК ЯК ТВІЙ ЧОЛОВІК – ЄДИНИЙ МУЖИК – ВІН НЕХАЙ І ПЛАТИТЬ, Я НЕНАДОВГО ТУТ, СКОРО ВЖЕ ТОЧНО СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА ЗНАЙДУ»

А вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною).

І так стало гірко, що людина, з якою стільки прожито, якому сина наpoдила, бажає, щоб у мене в житті все було погано.

Я прям в якійсь прострації. Розумію, що розлучення було неминуче, але не знаю зараз як почати жити.

І справа не в необхідності мати поруч «штани», як зараз кажуть, я працюю і вмію заробляти (і в дeкрeті працювала), можу утримувати себе і сина на гідному рівні, виглядаю теж непогано, але впевненості немає.

Раніше танцювала, читала, в’язала – багато хобі було, а зараз загнала себе в 2 роботи і немає інтересу ні до чого.

То добре, щоб є син, шалено його люблю. Розумію, що історія стара як світ, просто потрібно було виговоритися.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook