fbpx

Вчора я забігла до Оксанки на чай. Принесла печиво з собою, сестра витягнула з холодильника шоколадку. Сіли ми чаювати, як до нас приєдналась Анастасійка. Племінниця взяла печиво поклала на нього зверху шоколадку і так їла. Я, звісно, вже не хотіла нічого говорити сестрі, але здивувало, що і в цей момент Оксана на це ніяк не відреагувала. Ну не розуміє моя сестра, що колись це обернеться до Анастасійки не дуже хорошим боком

І про що тільки моя сестра думає, коли годує свою донечку солодощами і всякою нездоровою їжею.

Ми з Оксаною рідні сестри. Зростаючи у двох, між нами завжди була конкуренція, а оскільки Оксана старша, то вона постійно хотіла мною керувати, ну а я в свою чергу грала роль вреднючої малявки. Та роки минали і ми вже давно повиростали.

У Оксани своя сім’я і вже є донечка. А я нещодавно вийшла заміж і в очікуванні малюка.

Колись моя сестра працювала на кондитерській фабриці. Пам’ятаю той час, як вона сильно почала набирати вагу, через те що Оксана така велика солодкоїжка, вона мала не дуже привабливий вигляд.

Від зайвої ваги, яка прийшла дуже швидко, Оксана намагалась позбавитись, хоч це було і не легко. Та потім зустріла свого коханого, зрозуміла, що подобається йому такою, якою є і дала собі на спокій.

Сьогодні у моєї сестрички зростає донечка Анастасійка, дівчинка така скромняшка. І хоч племінниці ще тільки десять років, та вона вже йде по стопах матері. А все через те, що батьки дають Анастасійці нездорову їжу, яку слід категорично забороняти, коли є така вже видима проблема.

Та Оксана і чути мене не хоче, а навпаки, сприймає мої щирі рекомендації в штики.

Для неї донечка це її скарб і вона дозволяє їй все, чого та тільки забажає. Хоч часто мені жаліється, що Анастасійка майже не їсть першого, про те Оксана не може відмовити їй у смаженій картоплі чи дерунах, які та так сильно полюбляє.

А вчора я забігла до Оксанки на чай. Принесла печиво з собою, сестра витягнула з холодильника шоколадку. Сіли ми чаювати, як до нас приєдналась Анастасійка. Племінниця взяла печиво поклала на нього зверху шоколадку і так їла.

Я, звісно, вже не хотіла нічого говорити сестрі, але здивувало, що і в цей момент Оксана на це ніяк не відреагувала.

Можливо, ви мені допоможете корисною порадою, як довести сестрі що це не нормальне харчування для дівчинки? І що потім це може призвести до поганих наслідків.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page